مجله خودرو

ویژگی های جدیدی که BYD Atto 3 با آخرین به روز رسانی خود دریافت می کند

BYD آخرین به روز رسانی نرم افزار هوایی (OTA) را برای خود منتشر کرده است آتو 3 کراس اوور الکتریکی، که به گفته او تخمین برد بهتری را همراه با سایر پیشرفت ها و بهینه سازی ها به ارمغان می آورد.

BYD Atto 3 اکنون علاوه بر تخمین موجود بر اساس آزمایش NEDC، یک تابع تخمین برد دینامیکی دریافت می‌کند تا محدوده زمان واقعی را بر اساس استفاده شما از خودرو منعکس کند.

این تابع تخمین برد متفاوت را می توان در تنظیمات خودرو Atto 3 تغییر داد.

سایر تغییرات این به روز رسانی نرم افزار OTA شامل موارد زیر است:

  • بهبود عملکرد تهویه پس از خاموش شدن کمپرسور هوا برای جلوگیری از مه آلود شدن پس از خاموش شدن در دمای سردتر
  • بهینه سازی توان شارژ DC، افزایش مدت زمان شارژ با توان بالا
  • بهبود ارتباط قفل تفنگ شارژ DC
  • قابلیت بهبود عملکرد شارژ بی سیم

BYD در چند ماه گذشته با به‌روزرسانی‌های اخیر دچار مشکل شده است. افزوده‌های اخیر شامل Apple CarPlay و Android Auto، اتصال برنامه تلفن همراه، ناوبری بومی و پیام‌های صوتی مکالمه است.

خرید لوازم یدکی خودرو

BYD Atto 3 اولین خودروی الکتریکی (EV) بود که این شرکت در استرالیا فروخت. تحویل محلی کراس اوور الکتریکی از سپتامبر سال گذشته آغاز شد.

Atto 3 در حال حاضر قیمت گذاری شده است 48011 دلار قبل از سفر برای محدوده استاندارد، و 51011 دلار قبل از سفر برای دامنه گسترده.

همانطور که اخیراً گزارش شده است، BYD اعلام کرده است که قصد دارد طی 12 ماه آینده چهار خودروی الکتریکی جدید را به استرالیا بیاورد.

تحویل Dolphin در سه ماهه چهارم سال جاری آغاز خواهد شد و توزیع کننده محلی BYD EVDirect می گوید Seal به زودی عرضه می شود اما زمان دقیق عرضه را تایید نکرده است.

لوک تاد، مدیر عامل توزیع‌کننده محلی BYD EVDirect، گفت: «ما هیجان‌زده هستیم که انواع خودروهایی را که استرالیایی‌ها می‌خواهند بیاوریم. CarExpert.

علاوه بر Dolphin and Seal، ute تایید شده قبلی و همچنین یک SUV نامشخص وجود خواهد داشت.

مشخص نیست که BYD کدام SUV را به استرالیا خواهد آورد. این می تواند شیر دریایی باشد که در رسانه های چینی به عنوان رقیب آینده تسلا مدل Y BYD گزارش شده است.

بیشتر: همه چیز BYD Atto 3

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: محتوا محافظت شده میباشد