مجله خودرو

پادکست خودروی برقی اتوکار: چگونه آئودی موتور اسپرت را الکتریکی کرد

به گزارش مستر مکانیک

این هفته با اسطوره اتومبیلرانی آلن مک نیش صحبت می کنیم تا بفهمیم آئودی چگونه از نیروی الکتریکی برای افزایش موفقیت خود در پیست استفاده کرده است.

برای 50 سال، آئودی بر اساس فلسفه Vorsprung Durch Technik یا “پیشرفت از طریق فناوری” هدایت می شود: اغلب از فشار شدید و گرمای داغ موتوراسپرت به عنوان زمینه ای برای مهندسی و فناوری خود استفاده می کند.

پس از تاریخ سازی با اولین پیروزی هیبریدی در Le Mans 24 Hours در سال 2012 و پیشروی در سری تمام الکتریکی فرمول E، آئودی اکنون از قدرت هیبریدی در رالی خشن و ناهموار داکار استفاده می کند و برای ورود به فرمول 1 برنامه ریزی می کند. عصر جدید موتور هیبریدی در سال 2026.

یکی از چهره های کلیدی در سفر موتور اسپورت الکتریکی آئودی، آلن مک نیش برنده سه بار لمانز بوده است. یکی از شناخته‌شده‌ترین و معتبرترین رانندگان مسابقه‌ای بریتانیا، آلن بخش زیادی از دوران حرفه‌ای خود را برای هدایت آئودی از پشت فرمان گذراند و سپس به مدیریت تیم تمام الکتریکی فرمول E آئودی پرداخت. بنابراین از او خواستیم تا برخی از رازهای موفقیت میراث مسابقه الکتریکی آئودی را توضیح دهد.

خرید لوازم یدکی خودرو

مطمئن شوید که هرگز پادکست Autocar را از دست ندهید. از طریق پادکست های اپل، اسپاتیفای، پادکست های آمازون یا پلتفرم پادکست دلخواه خود در پادکست های ما مشترک شوید.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: محتوا محافظت شده میباشد