مجله خودرو

پلیس متهم به رانندگی خطرناک هنگام مسابقه به کمک همکارش در دادگاه تبرئه شد

پلیسی که پس از عبور از سرعت 200 کیلومتر در ساعت در بزرگراه هیوم به رانندگی خطرناک متهم شده بود، در دادگاه ویکتوریا تبرئه شد.

برادلی بیکرافت، پاسبان ارشد پیشرو در ابتدا به چهار جرم از جمله رفتار بی‌احتیاطی که زندگی را به خطر می‌اندازد متهم شد که حداکثر مجازات آن 10 سال زندان است، پس از اینکه دادستان ادعا کرد او در مارس 2021 در بزرگراه هیوم در نزدیکی یوروا با سرعت 230 کیلومتر در ساعت برخورد کرده بود. یک همکار مجروح

دادستان‌ها بعداً تمام اتهامات منفور از یک مورد رانندگی خطرناک را پس گرفتند. سن گزارش ها.

او امروز در دادگاه شپارتون بی گناه شناخته شد، جایی که قاضی ویکتوریا کمپبل به پلیس ویکتوریا دستور داد هزینه های قانونی آقای بیکرافت را بپردازد.

از سربازان کهنه سرباز پلیس که گردنم را بلند کردند و به خط پایان رساندند، که اکثر آنها را هرگز در زندگی ام ندیده ام، تشکر می کنم. آقای بیکرافت در خارج از دادگاه گفت، من از حمایت آنها سپاسگزارم سن.

خرید لوازم یدکی خودرو

از خانواده و دوستانم در خارج از پلیس ویکتوریا متشکرم، که مطمئن شدند سر من در دو سال و نیم گذشته تا آنجا که می‌توانست صاف باشد. این یک دوره بسیار بسیار سخت و ناراحت کننده بوده است.

“به موجب انجمن های قابل اعلام، توسط پلیس ویکتوریا از همکاران و دوستان سابقم جدا شده اند و این روند به دلیل طرد شدن بسیار سخت تر شده است.

“کلمات نمی توانند به خوبی توضیح دهند که چه احساسی داشتم که مجبور شدم این روند را طی کنم، در نتیجه صرفاً انجام کار، انجام آن به خوبی، و تلاش برای مراقبت از همکار مجروح پلیس به همان سرعت و ایمن ممکن است.

من امروز با نتیجه عادلانه راحت شدم و عقل سلیم غالب شده است. این نه تنها یک پیروزی برای تمام افسران پلیس در حال خدمت بود، بلکه برای همه کارکنان خدمات اورژانس در خط مقدم که تلاش می‌کنند کاری را که برای انجام آن آموزش دیده‌اند، انجام دهند.»

ما قبلاً گزارش داده بودیم که آقای بیکرافت از 77 اتومبیل سبقت گرفت و با سرعت 207 کیلومتر در ساعت از طریق دوربین سرعت در منطقه 110 کیلومتر در ساعت پرواز کرد.

گفته می شود که او قبل از رسیدن به همکار مجروح خود و ارائه کمک، در طول سفر 8.7 کیلومتری خود به طور میانگین 205 کیلومتر در ساعت سرعت داشت.

سایر پلیس ها نیز در مسیر خود به محل حادثه از سرعت مجاز تجاوز کرده اند، اما هیچ یک از آنها متهم نشدند.

آقای بیکرافت دارای «گواهینامه طلایی» بدون محدودیت سرعت است. مدرکی که برای تجهیز پلیس به مهارت های مورد نیاز برای رانندگی با سرعت بالا در جاده های عمومی طراحی شده است.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: محتوا محافظت شده میباشد