مجله خودرو

پیست نوربرگ رینگ ژاپنی تویوتا شرکت دارد

مرکز فنی تویوتا شیمویاما واقع در منطقه کوهستانی که بر روی شهرهای تویوتا و اوکازاکی همپوشانی دارند قرار دارد که مساحتی بالغ بر 6.508 کیلومتر را پوشش می‌دهد و سه مدار آزمایشی مجزا را در بر می‌گیرد.

جالب است که به اصطلاح مدار سوم یا جاده روستاییکه در مجموع 5.3 کیلومتر طول دارد و از پیست معروف نوربرگ رینگ نوردشلایف آلمان (20.8 کیلومتر بدون احتساب مسیر GP) الگوبرداری شده است، قبل از پیست اول و دوم در سال 2019 تکمیل شد.

دو مورد دیگر قرار است امسال تکمیل شود.

این تأسیسات توسط آکیو تویودا، رئیس شرکت موتور تویوتا، زمانی که او هنوز رئیس و مدیرعامل شرکت بود، راه‌اندازی شد و برای انجام کارهای بسیار بیشتر از جمع‌آوری داده‌ها برای توسعه خودرو طراحی شده است.

به عنوان راننده ای که قبلاً در مسابقات 24 ساعته نوربرگ رینگ مسابقه داده است، آقای تویودا (همچنین به عنوان موریزو کینوشیتا در هنگام مسابقه شناخته می شود)، سه پیست مرکز تست را به عنوان مکانی توصیف کرد که وسایل نقلیه تا حد خود و فراتر از آن تست خواهند شد.

خرید لوازم یدکی خودرو

او گفت: «من این مدارها را هم به‌عنوان مسیری برای آموزش واگن‌ها و هم راهی برای شکستن خودروها ساخته‌ام.

تویودا در مورد مدار سوم به خصوص پس از تکمیل آن در سال 2019، زمانی که او نیز شانس رانندگی با آن را پیدا کرد، گفت: “با فراز و نشیب های شدیدش، یک سری پیچ های بی پایان… در واقع به من احساس می کرد که دارم رانندگی می کنم. نوربرگ رینگ.»

این با کمک رانندگان آزمایشی با استفاده از دانش و دانش حاصل از ساعت‌های بی‌شماری تست در نوربرگ رینگ طراحی شده است و برای آزمایش مدل‌های جدید برای دوام بیشتر طراحی شده است.

او گفت: “نوربرگ رینگ به دلیل توانایی منحصر به فرد خود در بروز مشکلات در خودروها شناخته شده است، حتی خودروهایی که بارها در ژاپن آزمایش شده اند ممکن است پس از کمی رانندگی با مشکل مواجه شوند.”

«اگر مشکلی پیش بیاید، ماشین را به گود برمی گردانیم، آن را تعمیر می کنیم و دوباره رانندگی می کنیم. با تکرار این کار می‌توانیم ماشین را تیونینگ کنیم.»

در حالی که مدار سوم با سربالایی ها، سراشیبی ها، گوشه های راست، گوشه های چپ طراحی شده بود، با دید ایجاد یک جاده کوهستانی در حومه شهر، مدار اول یک شکل بیضی شکل با طولانی ترین مسیر مستقیم است، در حالی که مدار دوم شامل هر دو مسیر مستقیم اما همچنین دارای چندین آهنگ دیگر است.

با توجه به اینکه دو پیست باقیمانده در اواخر امسال تکمیل می‌شوند، این شانس وجود دارد که امکانات را در شیمویاما، به‌ویژه «Country Road» و امیدواریم در چیزی خاص از Gazoo Racing آزمایش کنیم.

ما شما را در جریان خواهیم گذاشت.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: محتوا محافظت شده میباشد