مجله خودرو

کیا نیرو پلاس: سهم ویژه سواری در استرالیا به فروش رسید

این فقط کوتاه مدت بود، اما فقط برای ناوگان کیا نیرو پلاس وسیله نقلیه هدفمند (PBV) قبلاً به صورت محلی تبرئه شده است.

رولاند ریورو، مدیر کل برنامه ریزی محصول کیا استرالیا به این موضوع گفت CarExpert بازار محلی «یکی از بازارهای آزمایشی بود [for Niro Plus] و دیگر چیزی برای آمدن نیست».

آقای ریورو گفت: “این فقط یک دوره بسیار کوتاه عرضه بود که اکنون همه فروخته شده اند.”

اساساً چیزی که شبیه فرزند عشق نسل اول کیا نیرو و روندو به نظر می رسید، نیرو پلاس با سقف بلند با هدف ارائه خدمات به اپراتورهای تاکسی و اشتراک سواری طراحی شده بود.

مشخص است که تعداد زیادی از نمونه های Niro Plus به Splend فروخته شده است، که یک سرویس اشتراک خودرو برای رانندگان اشتراکی است.

خرید لوازم یدکی خودرو

استرالیا فقط نسخه های هیبریدی (HEV) و الکتریکی (EV) نیرو پلاس را با مشخصات S اختصاصی و متمرکز بر ناوگان دریافت کرد. قیمت آنها به ترتیب از 47710 دلار قبل از جاده و 64450 دلار قبل از جاده ها بود.

یک نسخه پلاگین هیبریدی (PHEV) نیرو پلاس وجود داشت، اما به صورت محلی از کارت ها خارج شد. کیا استرالیا هنگام معرفی نسل دوم نیرو در سال گذشته اقدام مشابهی انجام داد.

فراتر از کیا نیرو پلاس، آقای ریورو تایید کرد که PBV ها در حال تکامل هستند و “به طور طبیعی از استرالیا ما به این سفر خواهیم پیوست”.

وی افزود که نسل بعدی کیا PBV ها “اجرای متفاوتی” خواهند بود.

همانطور که قبلاً گزارش شده بود، کره جنوبی PBV های بعدی خود را که در یک کارخانه اختصاصی تولید می شود که قرار است در نیمه دوم سال 2025 افتتاح شود، معرفی کرد.

کیا در حال حاضر روی چهار وسیله نقلیه اختصاصی کار می کند که از پلتفرم جدید eS خود که یک پلت فرم اختصاصی اسکیت بورد الکتریکی است، استفاده خواهند کرد. همه آنها دارای بدنه جعبه ای و برآمدگی های کوتاه هستند.

اولین حالتی که راه اندازی می شود یک حالت متوسط ​​با اسم رمز SW خواهد بود که قرار است در سال 2025 عرضه شود. این حالت نه تنها به عنوان یک وسیله نقلیه تحویل، بلکه برای حمل و نقل نیز قابل استفاده خواهد بود.

PBV کوچک از نظر اندازه نزدیک به Picanto به نظر می رسد، در حالی که PBV بزرگتر برای برنامه های شاتل، دفتر سیار و تحویل در دسترس خواهد بود.

کیا قبلاً گفته بود که PBV های کوچک و متوسط ​​آن فناوری رانندگی خودکار را ارائه می دهند.

بیشتر: همه چیز کیا نیرو
بیشتر: کیا از ون های برقی آینده خود، از جمله تاکسی ربات، مسخره می کند

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: محتوا محافظت شده میباشد