مجله خودرو

کیا پیکانتو 2024 با چهره جدید تهاجمی رونمایی شد

جدید کیا پیکانتو ممکن است کوچک باشد، اما مطمئناً عصبانی است.

سوپرمینی به روز شده در کره، جایی که صبح نام دارد، با چهره ای الهام گرفته از شاسی بلند EV9 الکتریکی رونمایی شد. در داخل، یک دوبنده ابزار دیجیتال جدید وجود دارد که از مدل های سطح پایه اسپورتیج ساخته شده است.

این خودرو اواخر امسال در استرالیا عرضه خواهد شد، بدون اینکه گزینه موتور بنزینی توربوشارژر که در طول عمر اخیرش وجود داشته باشد.

دیمین مردیت، مدیر اجرایی کیا استرالیا، اخیراً در پاسخ به سوالی درباره قیمت محلی برای به‌روزرسانی میانسالی پیکانتو، گفت که در حال حاضر درباره آن صحبتی نشده است.

“شما می توانید احتمالا [expect] آقای مردیت گفت: با یک محصول جدید و احتمالاً برخی تغییرات در مشخصات، قیمت افزایش می یابد.

خرید لوازم یدکی خودرو

قیمت پیکانتو کنونی از 16290 دلار قبل از هزینه های داخل جاده ای برای S دستی شروع می شود و تا 20790 دلار قبل از عرضه در جاده برای GT افزایش می یابد.

دفترچه راهنمای پایه S ارزان‌ترین خودرو در استرالیا است، با قیمت 18890 دلاری که ارزان‌ترین MG 3 را 600 دلار کاهش می‌دهد.

با توجه به اینکه ریو در زمان بازنشستگی مدل فعلی جایگزین نخواهد شد، پیکانتو نقش مهم تری در مجموعه کیا در آینده ایفا خواهد کرد.

این خودرو بر بخش خودروهای کوچک (که مسلماً کوچک) در استرالیا تسلط دارد، زیرا با بازنشستگی میتسوبیشی میراژ در محلی، اکنون تنها یک رقیب دارد: فیات 500 قدیمی.

تا پایان ماه می، کیا 2598 دستگاه پیکانتو را در مقابل 347 نمونه از فیات 500 و اسپین‌آف‌های اسپورت Abarth آن فروخته بود.

اگر بخش‌های خودروهای سبک و میکرو VFACTS را با هم ترکیب کنید، این خودرو را از کیا ریو (2414 دستگاه) جلوتر و از MG 3 (فروش 7046) بالاتر می‌برد.

بیشتر: همه چیز کیا پیکانتو

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: محتوا محافظت شده میباشد