مجله خودرو

گروه حاشیه ای جنگ با خودروهای شاسی بلند را آغاز کرده و خواستار اقدام استرالیایی ها است

یک جنبش فعال در زمینه آب و هوا که با هدف “غیر ممکن کردن داشتن یک آلاینده عظیم 4×4 در مناطق شهری جهان” در حال افزایش است و به زودی به شهرهای استرالیا خواهد آمد.

را خاموش کننده های لاستیککه در سال گذشته در اروپا شکل گرفت، یک “جنبش گروه‌های بدون رهبر و خودمختار” است که لاستیک‌ها را در “وسایل نقلیه عظیم و غیر ضروری” تخلیه می‌کند تا باعث ناراحتی صاحبان آنها شود.

جنبش رادیکال بر این باور است که دولت و سیاستمداران “در محافظت از ما شکست خورده اند” و اوضاع را به دست خود می گیرد.

این گروه حاشیه‌ای اغلب عکس‌هایی از خودروهای شاسی‌بلند با لاستیک‌های خالی شده در توییتر منتشر می‌کنند. این یک راهنمای گام به گام در وب سایت خود و همچنین یک بروشور دارد که می توان آن را چاپ کرد و روی وسایل نقلیه قربانی گذاشت.

خاموش‌کننده‌های تایر اخیراً فراخوانی داده‌اند که می‌گویند به افراد در ملبورن نیاز دارد و می‌خواهد «پارتی را از آنجا شروع کند».

این بیانیه خاص در پاسخ به یکی از کاربران توییتر بود که عکسی از وانت Ram 1500 را منتشر کرد که از یک فضای پارکینگ به داخل مسیر دوچرخه بیرون زده بود.

وقتی نزدیک شد news.com.auتایر خاموش کننده گفت که این گروه با “هیچ مشکل قانونی” مواجه نشده است و سپس استرالیا “هدف بزرگ بعدی” آن است.

یکی از سخنگویان این شرکت گفت: «گرفتار شدن در حال انجام این کار بسیار سخت است، مگر اینکه صاحبان SUV تمام شب را بیدار بمانند، هر شب از خودروی خود دفاع کنند در فرصتی که ما ظاهر می‌شویم. news.com.au.

«اگر کسی دستگیر شود، این بحث وجود دارد که آیا کاری که ما انجام می دهیم حتی غیرقانونی است یا خیر. در بریتانیا، نیروهای پلیس در مورد اینکه آیا خروج هوا از لاستیک جرم است یا خیر، اختلاف نظر دارند.

“حتی ممکن است آستانه خسارت جنایی را برآورده نکند.”

نظرات خود را در نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: محتوا محافظت شده میباشد