مجله خودرو

Alpine A424_β پیش نمایش ورود 670 اسب بخاری برای Le Mans 2024

به گزارش مستر مکانیک

Alpine A424 در کلاس LMDh رقابت خواهد کرد

مسابقه جدید LMDh نشان دهنده بازگشت برند فرانسوی به سطح برتر مسابقات اتومبیلرانی اسپورت است

Alpine مسابقه جدید A424_β LMDh Le Mans را که قصد دارد در سال آینده در رده هایپرخودروهای برتر مسابقه معروف شرکت کند، معرفی کرده است. رونمایی رسمی امروز قبل از شروع مسابقه 24 ساعته امسال انجام می شود.

مارک A-arrow Alpine در 10 سال گذشته در رده LMP2 رشته دوم مسابقه داده است – و Alpine سابقه پیروزی های 40 سال پیش را داشته است – اما این بازگشت به سطح بالا نشان دهنده جدیت رنو در مورد افزایش تأثیر است. و رسیدن به برند عملکردی/مسابقه‌ای خود، که در نهایت با خودروهای جاده‌ای چهار سطحی روبرو خواهد شد که با A110 دوره جدید در سال 2017 آغاز شد. یک A110 جدید تمام الکتریکی برای سال 2026 برنامه‌ریزی شده است.

خرید لوازم یدکی خودرو

مسابقه جدید LMDh از یک موتور 3.4 لیتری V6 تک توربو استفاده می کند – تنها خودرویی که از این نیروگاه استفاده می کند – که 670 اسب بخار قدرت دارد. مانند بقیه میدان، از جعبه دنده Xtrac، یک جعبه هیبریدی بوش و یک باتری ویلیامز استفاده می کند. در طراحی شاسی، شرکت‌کنندگان LMDh این شانس را دارند که با یکی از چهار شرکت طراحی شاسی معتبر کار کنند: Alpine Oreca را برای طولانی‌تر کردن یک همکاری طولانی مدت انتخاب کرده است. طراحی بدنه و آیرودینامیک نسبتاً به ترجیح شرکت کنندگان باز است، و با A424_β، Alpine انتخاب کرده است که بر موضوع A-arrow تأکید کند که توسط همه اتومبیل‌ها و مسابقه‌های جاده‌ای آلپاین اجرا می‌شود.

Alpine جدید، که مانند سایر شرکت کنندگان LMDh واجد شرایط مسابقه در ایالات متحده خواهد بود، اکنون موتور خود را روی دینو کار می کند. این خودرو برای اولین بار چرخ می‌چرخد و در ماه آگوست تست لرزش شدید را آغاز می‌کند.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: محتوا محافظت شده میباشد