مجله خودرو

BMW Proactive Care به مالکان خدمات از راه دور پشتیبانی می‌کند

تعمیرگاه بی ام و آخرین ابتکار خدمات مشتری خود را راه اندازی کرده است که در صورت تشخیص “حسگرهای خودرو” مشتری، هر گونه بی نظمی عملکردی را به مراکز خدمات ارائه می دهد.

دوبله شده BMW Proactive Care، اطلاعات ارسال شده توسط سیستم از کارمندان BMW Service می خواهد که از طریق برنامه My BMW با راننده تماس بگیرند و در صورت بروز مشکل قبل از سرویس برنامه ریزی شده، پیامی به دسته ابزار یا از طریق ایمیل ارسال کنند.

اگر مشکل فوری باشد، کارکنان خدمات BMW نیز می‌توانند با مشتری تماس بگیرند تا پاسخی فوری ارائه دهند.

این سیستم همچنین می‌تواند مشکلات را از طریق تکمیل به‌روزرسانی نرم‌افزار از راه دور (RSU) حل کند، بنابراین راننده می‌تواند بدون نیاز به مراجعه به مرکز خدمات، استفاده از وسیله نقلیه را از سر بگیرد.

با این حال، اگر مشکل نیاز به کمک بیشتری داشته باشد، Proactive Care می‌تواند یک قرار ملاقات با مرکز خدمات BMW برای بررسی مشکل تعیین کند.

خرید لوازم یدکی خودرو

این سیستم می‌تواند داده‌های بی‌درنگ را به BMW ارسال کند و اطلاعات دقیقی را به بخش خدمات ارائه دهد تا قطعات را مرتب کرده و آماده‌سازی کارگاه را زودتر از موعد آغاز کند.

این سرویس جدید به صورت استاندارد برای همه دارندگانی که قرارداد فعال BMW ConnectedDrive دارند و عملکردهای مناسب را به عنوان بخشی از اشتراک آنها فعال می کنند، در دسترس است.

این سیستم می تواند بین خدمات داخلی خودروهای ICE و EV تفاوت قائل شود تا به روزترین نیازهای خدمات را به مشتریان ارائه دهد.

برت هاکینگ، مدیر کل پشتیبانی مشتریان BMW Group استرالیا گفت: «راه‌اندازی Proactive Care تعهد پس از فروش ما را برای افزایش تجربه‌ای که به مشتریان خود ارائه می‌دهیم – با استفاده از داده‌های هم‌زمان و ارتباطات فعال و چند پلتفرمی، به‌طور چشمگیری افزایش می‌دهد.

“با مراقبت پیشگیرانه، ما از پیشنهادات موجود مانند خدمات مبتنی بر شرایط استفاده می کنیم، که فواصل خدمات سنتی را متحول کرد و آنها را به سطح جدیدی ارتقا داد.

از طریق این برنامه، ما فراتر از تحویل اطلاعات می‌رویم و رویکردی پیشگیرانه برای ارائه اطلاعات حیاتی در مورد جنبه‌های عملیاتی وسیله نقلیه خود به رانندگان و احتمالاً حتی اصلاح یک مشکل از راه دور قبل از اینکه حتی از آن آگاه شوند، اتخاذ می‌کنیم.»

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: محتوا محافظت شده میباشد