مجله خودرو

BTCC 2023: هیل و ترکینگتون پاکسازی کامل BMW را انجام دادند

به گزارش مستر مکانیک

یک آخر هفته سخت برای تیم BMW شاهد بردی خالص بود

مارک آلمانی در مسابقات قهرمانی اتومبیل های تورینگ بریتانیا با سه پیروزی در اولتون پارک مبارزه می کند

وست ساری ریسینگ روز یکشنبه برنده هر یک از مسابقات اتومبیلرانی تورینگ بریتانیایی Kwik Fit (BTCC) در اولتون پارک شد، در حالی که جیک هیل و کالین ترکینگتون BMW را به یک پیروزی پاک هدایت کردند.

هیل تقریباً یک روز عالی را به صورت انفرادی به پایان رساند زیرا مسابقه ابزارهای لیزری با ستاره MB Motorsport دو برد، یک مقام دوم و سه دور سریع‌تر را به دست آورد.

خرید لوازم یدکی خودرو

تورکینگتون در طول روز یک چرخش هیجان انگیز ایجاد کرد و آخرین بار در توری برای بازکننده شروع کرد. قهرمان چهار دوره در مسابقه اول زمین خیره کننده ای داشت و در مسابقه دوم حتی بیشتر پیشرفت کرد، قبل از اینکه به 65مین پیروزی حرفه ای خود در BTCC در فینال گرید معکوس رسید.

اش ساتون، تام اینگرام و آدام مورگان همگی به سکوی پایانی دست یافتند، زیرا مسابقه قهرمانی در میانه راه پیچیدگی زیادی داشت.

برتری ساتون در رده بندی رانندگان به شش امتیاز از اینگرام کاهش یافته است، در حالی که هیل و ترکینگتون همچنان در رقابت نزدیک هستند.

نیمه دوم کمپین BTCC در کرافت در شمال یورکشایر در تاریخ 29/30 جولای از سر گرفته خواهد شد.

هیل با پیروزی در مسابقه یک، پیشتاز BMW است

یک پیروزی فوق‌العاده در بازی افتتاحیه، کمپین هیل را در سال 2023 آغاز کرد.

Laser Tools Racing with MB Motorsport Racer در طول فصل تا کنون به طور مداوم در انتهای تیز رانندگی کرده است و سه مقام دوم بهترین نتیجه او تا آن مرحله بوده است، اما بازدید شایسته از پله بالای سکو باعث ارتقای عنوان او شد. چالش

یک شروع درخشان از هیل باعث شد که BMW 330e M Sport خود را از کنار ساتون در حال حرکت به سمت قطب نشین دور تا دور یک بپیچد، و یک دفاع قوی در دورهای ابتدایی به دنبال داشت که سالن دیفرانسیل عقب به تدریج تایرهای خود را بالا آورد. به دما

پس از یک شروع پرفشار، هیل به تدریج در گام های خود قرار گرفت و از قهرمان قهرمانی ساتون در Napa Racing UK Ford Focus ST فاصله گرفت.

بریستول استریت موتورز با اینگرام از Excelr8 جایگاه خود را تکمیل کرد و او ناامیدی از راهیابی به رتبه ششم جدول را از بین برد.

هیل پارک اولتون را دو برابر می کند

سپس هیل اولین دوبل BTCC خود را به ثبت رساند، زیرا ستاره بی‌ام‌و پیروزی افتتاحیه‌اش را با موفقیت چراغ به پرچم در دومین مسابقه در محل زیبای چشایر دنبال کرد.

در حقیقت، هیل با وجود یک دوره اولیه پشت خودروی ایمنی، هرگز در این مسابقه دچار مشکل نشد، و در نهایت برای کسب یک برد دیگر جلوتر از ساتون، موفق شد.

نبرد برای جایگاه نهایی روی سکو، یک مبارزه جذاب بود، زیرا اینگرام یک حمله دیرهنگام از ترکینگتون را مهار کرد، و دومی دوباره عملکرد درخشانی داشت تا بتواند از پس این ترتیب برآید.

مبارزه ترکینگتون با حمله از 27 به نهم در مسابقه افتتاحیه آغاز شد و قهرمان چهار دوره در رویارویی بعدی بیشتر پیشرفت کرد.

با بهبود کلی 23 مکان در دو مسابقه اول، به نظر می رسید ترکینگتون یک مدعی برای پیروزی در آخرین مسابقه توری معکوس باشد.

ترکینگتون بازگشت کلاسیک را کامل کرد

مرد تیم بی‌ام‌و در مسابقه پایانی توری معکوس به پیروزی رسید و یک بازگشت فوق‌العاده را به پایان رساند.

البته تورکینگتون با پیروزی غریبه نیست، اما مسلماً این یکی از بهترین روزهای زندگی درخشان او بود، زیرا در هر یک از سه مسابقه درایوهای فوق العاده ای تولید کرد.

شماره 4 330e پس از شکست در بررسی‌های موشکافانه پس از جلسه که به معنای اسکله شروع در آخرین ردیف شبکه برای ترکینگتون بود، از صلاحیت محروم شد.

او پس از اجرای دو مسابقه اول، بهترین عملکرد خود را تا آخرین مرحله حفظ کرد تا دومین پیروزی خود در این فصل را به دست آورد.

این یک BMW یک دو و سه در پایان بود، زیرا ترکینگتون مانع از ادعای هت تریک تاریخی هیل شد، در حالی که آدام مورگان (همچنین از BMW) سکو را تکمیل کرد – چهلمین او در BTCC.

لحظه حقیقت اندکی پس از یک دوره اولیه خودروی ایمنی فرا رسید، زمانی که ترکینگتون در اطراف مورگان از پیچ یک می دوید. هیل همچنین زمانی که این حرکت در Cascades تکمیل شد، او را دنبال کرد.

طلسم خودروی ایمنی فوق‌الذکر نیز دراماتیک ثابت شد زیرا Focus ST رهبر قهرمانی اش ساتون پس از تماس با ماشین اینگرام و فشار دادن خودروی قبلی به دیوار گود، در دور ابتدایی متوقف شد.

روز به یاد ماندنی BMW به این برند آلمانی کمک کرد تا جایگاه اول را در جدول رده بندی سازندگان کسب کند، در حالی که Napa Racing UK جایگاه خود را در راس تیم ها حفظ کرد.

Josh Cook’s One Motorsport با Starline Racing فرماندهی خود را بر میزهای استقلالی ها ادامه داد، در حالی که دکستر پترسون در صدر جدول جایزه جک سیرز قرار دارد، اگرچه اندرو واتسون مدعی افتخارات JST در Oulton Park بود.

تسلط اخیر ساتون در مرحله مقدماتی تضمین کرد که او در جایزه Goodyear Wingfoot در حالی که BTCC به تعطیلات نیمه فصل خود می رود، تسلط دارد.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: محتوا محافظت شده میباشد