مجله خودرو

Gigafactory هند؟ تسلا به مرکز تولید جدید چشم دوخته است

ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا می‌گوید مطمئن است که تسلا «در اسرع وقت در هند خواهد آمد» و این نشان می‌دهد که ممکن است یک گیگافکتوری جدید در کارت‌های این شرکت باشد.

بر اساس پست توئیتری نخست وزیر هند، آقای ماسک با نارندرا مودی، نخست وزیر هند، برای بحث در مورد “مسائل مختلف از انرژی تا معنویت” ملاقات کرد.

در یک گفتگو با مطبوعات محلی آقای ماسک تایید کرد که سال آینده به هند سفر خواهد کرد.

خرید لوازم یدکی خودرو

آقای ماسک به خبرنگاران گفت: «ما نمی‌خواهیم از یک اعلامیه استفاده کنیم، اما فکر می‌کنم به احتمال زیاد در آینده سرمایه‌گذاری و روابط قابل توجهی با هند خواهیم داشت».

آقای ماسک همچنین به خبرنگاران گفت: هند بیش از هر کشور بزرگ دیگری در جهان نوید دارد. ANI.

“[PM Modi] واقعاً به هند اهمیت می دهد زیرا او ما را برای سرمایه گذاری قابل توجه در هند تحت فشار قرار می دهد، کاری که ما قصد انجام آن را داریم و در تلاش هستیم تا زمان مناسب را تعیین کنیم.

دیدار فوق العاده ای بود و من او را بسیار دوست دارم.

«پتانسیل فوق‌العاده‌ای برای هر سه ستون آینده انرژی پایدار وجود دارد [in India]سه رکن عبارتند از: تولید انرژی پایدار از طریق انرژی خورشیدی و باد در درجه اول، بسته باتری های ثابت و وسایل نقلیه الکتریکی.

ما همچنین به دنبال نصب اینترنت Starlink در هند هستیم که فکر می‌کنم می‌تواند برای روستاهای دورافتاده یا روستایی بسیار مفید باشد.

تسلا در حال حاضر در ایالات متحده، چین و آلمان خودرو تولید می کند و تایید کرد که در سال جاری کارخانه ای در مکزیک نیز افتتاح خواهد کرد.

بیشتر: تسلا کارخانه مکزیکی را تأیید می کند، توضیح می دهد که چگونه خودروهای نسل بعدی خود را می سازد … اما آنها را فاش نمی کند.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: محتوا محافظت شده میباشد