مجله خودرو

JLR: لندرور دیسکاوری “پتانسیل بسیار زیادی” به عنوان برند خود دارد

به گزارش مستر مکانیک

دیسکاوری سنگ بنای خط تولید لندرور بوده است

روسا می گویند فروش آهسته چشم انداز Discovery را به عنوان یکی از چهار برند جدید JLR تضعیف نمی کند.

روسای JLR مطمئن هستند که لندروور دیسکاوری یک برند مستقل است، زیرا این شرکت خط تولید خود را به چهار ستون مجزا تقسیم می کند: Defender، Discovery، Jaguar و Range Rover.

با توجه به اینکه در حال حاضر کم‌فروش‌ترین مدل لندروور است، پرسش‌هایی در مورد قابلیت ماندگاری دیسکاوری به‌عنوان یک برند وجود دارد، اما روسا می‌گویند به دلیل نقش منحصربه‌فردی که در مجموعه JLR ایفا می‌کند، می‌تواند دوام بیاورد – و پیشرفت کند. .

خرید لوازم یدکی خودرو

آنتونی بردبری، رئیس بازاریابی، با توصیف آن به عنوان “مارک “ما” و “توانمندسازی برای استثنایی کردن هر روز”، به Autocar گفت که کار برای تعیین اینکه خانواده دیسکاوری در آینده چگونه خواهد بود، در حال انجام است.

از بین چهار برند، این برندی است که از نظر وضعیت آینده، بیشترین کار برای انجام دادن وجود دارد. [on] در داخل کشور، او گفت: “اما این بسیار هیجان انگیز است، زیرا، مطمئناً از نظر ما، پتانسیل بسیار زیادی برای رشد دارد.”

JLR در 12 ماه منتهی به مارس بیش از 12000 دیسکاوری فروخت، در مقایسه با نزدیک به 75000 نمونه از لندروور دیفندر، اما برادبری گفت که این تا حد زیادی نتیجه کمبود نیمه هادی است که شرکت را مجبور به اولویت بندی مدل های سودآورتر کرده است.

او گفت: “شما نمی توانید آن را به معنای واقعی کلمه به عنوان نشانه ای از تقاضا در نظر بگیرید.”

او گفت که در نتیجه، رنجروور جدیدتر و گران‌تر و رنج روور اسپورت «به وضوح در اولویت قرار می‌گیرند»، «زیرا آنها خودروهایی بودند که عرضه می‌شدند».

حتی با تمرکز بر خودروهای گران‌تر، JLR سه برابر بیشتر از نمونه‌های کوچکتر و ارزان‌تر لندروور دیسکاوری اسپورت را در همان دوره فروخت که به طور بالقوه به دوام یک خانواده متنوع از مدل‌های دیسکاوری کمک می‌کند.

Patrick McGillycuddy، مدیر عامل JLR UK، دیدگاه بردبری را تکرار کرد: «برای ما، Discovery یک نام تجاری مهم است، و دارای ارزش سهام مطلق است، فضایی در بازار دارد و پایگاه مشتریان بسیار وفاداری دارد.

«آنچه ما اکنون از آن رنج می بریم این است که بفهمیم چگونه برند دیسکاوری را دوباره تصور می کنیم. چه فضایی را پر خواهد کرد؟ چگونه فضایی را پر می کند که برای برندهای دیگر منحصر به فرد است؟ این همان نوع کار داخلی است که ما اکنون از نظر آن ارزیابی انجام می دهیم.”

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: محتوا محافظت شده میباشد