تعمیر و سرویس گیربکس اتوماتیک

تعمیر گیربکس چری تیگو 5 اتوماتیک

تعمیرات تخصصی گیربکس چری تیگو 5 اتوماتیک

تعمیر گیربکس تیگو 5 اتوماتیک یکی از خدمات آنلاین تخصصی گیربکس مستر مکانیک می باشد. برای تشخیص مشکل گیربکس یا رفع آن می توانید با تعمیرگاه چری مستر مکانیک بگیرید. ما در مجموعه خود خدمات مختلف تعمیر گیربکس تیگو 5 را انجام می دهیم.
تمام تلاش مجموعه بر این است که خدمات خود را به بهترین نحو و با منصفانه ترین قیمت ممکن ارائه دهد.
همه مهندسان تیم مستر مکانیک مهندسینی هستند که در خارج از کشور تحصیل کرده اند و به تمام گیربکس تسلط کامل دارند.
بنابراین می توانید تعمیر گیربکس تیگو 5 اتوماتیک خود را به دست مهندسان ما بسپارید.

تعمیر گیربکس تیگو 5 اتوماتیک تخصص ما در مستر مکانیک است. تعمیر گیربکس اتوماتیک یک تخصص ظریف و حساس است که در صورت عدم اعتماد به متخصص خوب باعث آسیب دیدن سایر قطعات می شود و هزینه تعمیرات چندین برابر می شود. تعمیر گیربکس تیگو 5 خود را جدی بگیرید و آن را به دست هر مجموعه ای نسپارید زیرا ماشین های چینی حساسیت بیشتری دارند و تعمیر خودکار گیربکس کار هیچ تعمیرکاری نیست. تعمیرگاه گیربکس مستر مکانیک با چندین دهه سابقه در تعمیر خودروهای چینی گیربکس در غرب تهران در خدمت شما عزیزان می باشد تا با بهترین کیفیت و کمترین هزینه تعمیر خودرو گیربکس شما را انجام دهد. مفتخریم اعلام کنیم که بیش از 90 درصد خودروهای تعمیر شده در این مجموعه خودروهای چینی قرار دارند تمامی خودروهای تیگو 5 باید به صورت دوره ای سرویس شوند. هر سرویس خودکار گیربکس باید تقریباً هر 35000 کیلومتر انجام شود.

تعمیرات گیربکس تیگو 5

خدمات تعیر گیربکس تیگو 5 اتوماتیک

عیب یابی و تعمیر کامپیوتر گیربکس
تعمیر و تعویض گیربکس
تعمیر ساعت گیربکس، توربین و رفع تقه ی تعویض دنده ها و گاز هرز
تعمیر گیربکس های اتوماتیک DSG- CVT به صورت تخصصی
در بخش مربوط به گیربکس اتوماتیک ، تعمیرگاه مستر مکانیک به خدماتی مانند رفع عوامل مربوط به تاخیر در تعویض دنده، رفع عواملی که منجر به گاز هرز در گیربکس می‌شوند، رفع ضربه و اصطلاحا تقه در هنگام تعویض دنده، رفع عیوب TCM یا کامپیوتر و نیز رفع عیوب ساعت گیربکس می پردازد.

گیربکس اتوماتیک بدلیل انتقال گشتاور موتور از طریق جریان روغن به گیربکس و ساختار هیدروالکترومکانیکی آن، نسبت به خودروهایی با دنده دستی، مستلزم دقت و حساسیت بیشتری است.

خرید لوازم یدکی خودرو

لذا با درک این موضوع می‌بایست موارد زیر را در نظر گرفت؛

خطاهای گیربکس را جدی گرفته و در اولین فرصت به تعمیرگاه تخصصی مراجعه کنید. ادامه رانندگی با گیربکس معیوب، باعث گسترش خرابی به سایر قطعات شده که در نتیجه هزینه و زمان تعمیرات آن را چندین برابر می کند.
روغن گیربکس را در زمانبندی و کیلومتر تعیین شده تعویض کنید.
خودروهای اتوماتیک سیستم برق پیچیده‌تری نسبت به سایر خودرو ها دارند، ترجیحا از وسایل برقی اضافه مانند چراغ زنون، آمپلی فایر، دزدگیر متفرقه و … استفاده نکنید.
مجموعه گیربکس اتوماتیک، سنسورها و مدارهای الکترونیکی حساسی دارد و موتورشویی برای آنها توصیه نمی‌شود.
موارد دیگر به صورت مفصل در مقاله نحوه استفاده صحیح از گیربکس اتوماتیک توضیح داده شده است. روغن مورد استفاده در از نوع ||| ATF وایکو و ای سی دلکو بوده که ساخت کشور آلمان و آمریکا می‌باشند.

تعمیر تخصصی گیربکس اتوماتیک تیگو 5

تمامی متخصصان مستر مکانیک دوره های تخصصی تعمیرات گیربکس را در خارج از کشور گذرانده اند. بنابراین همگی در تشخیص و تعمیر عیوب تمامی خودروها مجرب هستند.شما می توانید تعمیر گیربکس تیگو 5 خود را با اطمینان خاطر به ما بسپارید.
ما در مجموعه خودرویی مستر مکانیک از قطعات و لوازم جانبی تیگو 5 اصل گیربکس استفاده می کنیم.
این قطعات به دلیل کیفیت بالا و طراحی دقیق بهترین قطعات برای چری تیگو 5 اتوماتیک گیربکس شما هستند.

هزینه تعمیر گیربکس تیگو 5 اتوماتیک

هزینه تعمیر گیربکس تیگو 5 یکی از سوالات متداول صاحبان این خودرو است.
واقعیت این است که هزینه تعمیر چنین خودرویی به عوامل زیادی بستگی دارد.
به عنوان مثال، اگر مشکل بسیار جدی است، گیربکس باید به طور کامل پیاده سازی شود و فرآیند تعمیر شروع شود – البته پس از تایید شما.
تمام تلاش متخصصان ما این است که با کمترین هزینه ممکن، تعمیر گیربکس تیگو 5 اتوماتیک شما را در سریع ترین زمان ممکن تعمیر کنند.
ما تمام تلاش خود را می کنیم، اگر قطعه ای نیاز به تعویض نداشت، آن را تعویض نمی کنیم و فقط با سرویس قطعه مشکل را حل می کنیم.
به طور کلی برای تعیین قیمت و دستمزد تعمیر، گیربکس خودروی شما باید توسط دستگاه تست شود و پس از رفع مشکل اصلی، پس از تایید شما، فرآیند خودکار تعمیر گیربکس تیگو 5 اتوماتیک شما آغاز خواهد شد.
برای تعیین وقت می توانید با ما تماس بگیرید.

تعمیر هر نوع گیربکس باید توسط افراد آموزش دیده و با تجربه انجام شود زیرا این قسمت از خودرو نقش بسیار مهمی در عملکرد کلی آن ایفا می کند و اگر عیوب آن به درستی ردیابی و تعمیر نشود به مشکل عمیق تری و در نهایت منجر خواهد شد. افزایش هزینه تعمیر هزینه تعمیر گیربکس تیگو 5 بستگی به نوع آسیبی دارد که گیربکس متحمل شده است اما به طور کلی تعمیر آن از یک میلیون تومان شروع می شود.
مجموعه تعمیرات مجهزترین تعمیرگاه خودرو ارائه دهنده خدمات تعمیرات تخصصی گیربکس با کادری مجرب و آموزش دیده آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیز می باشد. بازرسی دوره ای تیگو 5 گیربکس و تعویض اتوماتیک روغن در تعمیرگاه به صورت رایگان انجام می شود. دوستان عزیز می توانید جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با گروه تعمیرات گیربکس تیگو 5 تماس حاصل فرمایید.
مشکلات گیربکس یکی از دلایل اصلی نگرانی صاحبان خودروهای اتوماتیک است زیرا می تواند کارایی و عملکرد خودرو را کاهش دهد. این مشکلات می تواند به دلایل مختلفی ایجاد شود. یکی از مشکلات رایج در گیربکس های اتوماتیک لرزش هنگام تعویض دنده است. این معمولاً به دلیل کمبود روغن گیربکس، اختلال در عملکرد سیستم های کنترل، یا خرابی رایانه های مربوطه است.لرزش های غیرعادی می تواند باعث فرسودگی و آسیب به قطعات گیربکس شود و نیاز به تعمیر فوری دارد.
یکی دیگر از دلایل خرابی گیربکس تیگو 5 ممکن است مربوط به لغزش یا سایش بیش از حد مبدل های کاتالیزوری داخلی گیربکس باشد. این مواد آلوده می توانند عمر مفید قطعات را کاهش داده و در نتیجه باعث خرابی و نقص در گیربکس شوند. همچنین عدم تعویض منظم روغن گیربکس یکی از دلایل اصلی خرابی گیربکس است. زیرا روغن کثیف می تواند باعث سایش بیش از حد شود و کارایی کلی گیربکس را کاهش دهد. بنابراین نظافت و تعویض دوره ای روغن گیربکس برای جلوگیری از خرابی های احتمالی و افزایش عمر مفید گیربکس از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

تعمیر تخصصی تیگو 5

مشکلات متداول گیربکس تیگو 5

گیربکس تیگو 5 یک CVT (انتقال مداوم نیرو) است. عدم تغییر قدرت در خودروهای این نوع گیربکس ممکن است برای برخی از کاربران جذاب نباشد. از دیگر مشکلات و معایب تیگو 5 گیربکس ، کم و بیش مشابه تمامی خودروهای مجهز به گیربکس CVT است. این مشکلات شامل موارد زیر است:
صدای بلند هنگام شتاب گیری
لرزش
درجه حرارت بالا
از دست دادن ناگهانی حرکت

تست و عیب یابی رایگان گیربکس تیگو 5

اگر فکر می کنید گیربکس Tigo 5 شما مشکل دارد و باید بررسی شود، ما مشکل گیربکس شما را به صورت رایگان پیدا می کنیم.

درباره چری تیگو 5

چری تیگو 5 یک کراس اوور شهری محسوب می شود که طراحی جذاب آن را می توان بارزترین مزیت آن دانست.
این موضوع بسیاری از مشتریان ایرانی را برای خرید تیگو 5 به فکر فرو برده است.
در نتیجه بازار تیگو 5 کارکرده در ایران معمولا داغ است.
اگرچه در چند سال گذشته تغییراتی در ظاهر تیگو 5 ایجاد شده است، اما از نظر فناوری و سایر جنبه ها تغییر چندانی نکرده است.
این خودرو در حال حاضر در مدل های مختلف IE و LE توسط مدیران خودرو به بازار عرضه می شود.
این محصول چینی در بازار ایران رقبای خاص خود را دارد که از آن جمله می توان به Jax5، هایما S7، Beso T3 و چند نمونه دیگر اشاره کرد.با این حال به نظر می رسد اگر شرایط مختلف را در نظر بگیریم، خرید تیگو 5 منطقی تر به نظر می رسد.
زیر کاپوت تمامی مدل های چری تیگو 5 یک موتور 4 سیلندر 1971 سی سی قرار دارد که با نام SQR484F شناخته می شود.
این موتور تنفس طبیعی دارای حداکثر قدرت 139 اسب بخار و گشتاور 182 نیوتن متر است و این نیرو را از طریق یک گیربکس 7 سرعته CVT ساخت شرکت BOSCH آلمان به چرخ های جلو منتقل می کند.
شتاب 0 تا 100 این کراس اوور 1537 کیلوگرمی حدود 14 ثانیه برآورد شده و مصرف سوخت ترکیبی آن نیز حدود 9 لیتر در هر 100 کیلومتر است که گاهی اوقات در محیط های شهری به طور غیرمنتظره ای افزایش می یابد.

مستر مکانیک این تضمین را میدهد که همانند روز اول از خودروی خود نهایت لذت را ببرید

Like The First Day

برای رفع مشکل خودروی خود و یا هماهنگی جهت ارسال خودروبر رایگان در تمامی نقاط تهران ، با کارشناسان مستر مکانیک تماس بگیرید

راه های ارتباطی با مستر مکانیک

آدرس بخش تعمیرات خودرو : تهران، اتوبان نواب شمال به جنوب، بالای پل 9 دی، تقاطع خیابان قزوین، ابتدای هلال احمر، پشت ایستگاه اتوبوس کشاورز، پلاک 485

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: محتوا محافظت شده میباشد