مجله خودرو

جیپ رشد بریتانیا را هدف قرار داده است زیرا رئیس اعتراف می کند که شرکت “دوبار خراب کرده است”

به گزارش مستر مکانیک

Avenger اخیراً به عنوان خودروی سال 2023 برنده شد

کریستین مونیر معتقد است که خودروهای برقی کلید موفقیت انگلستان پس از استقبال گرم از انتقام جو هستند

کریستین مونیر، رئیس کریستین مونیر در اتوکار اذعان کرده است که جیپ به دنبال تغییر ثروت خود در بریتانیا است – بازاری که “دوبار آن را خراب کردیم” – با فشار قابل توجهی به سمت الکتریکی سازی.

این شرکت آمریکایی خودروهای برقی، از جمله جیپ انتقام‌جو را به عنوان کلیدی برای نفوذ قابل توجه در بریتانیا معرفی کرده است – جایی که در حال حاضر 0.3 درصد از سهام بازار شاسی‌بلندهای شاسی‌بلند را در اختیار دارد.

خرید لوازم یدکی خودرو

در اینجا، در یک مصاحبه صریح، مرد فرانسوی در مورد آینده جدید جیپ در اروپا، تصویر آن و قدرت مشتاقان بازار بریتانیا صحبت می کند.

برقی‌سازی برای توانایی جیپ به چه معناست؟

برای من، هیچ چیز هیجان‌انگیزتر از رانندگی الکتریکی در 4×4 نیست، و دلیل آن گشتاور بر حسب تقاضا، احساس تک پدال و تغییر شکل ترمز است. شما با همان پدال شتاب می گیرید و ترمز می کنید و این بدان معناست که می توانید گشتاور مورد نیاز خود را بدست آورید. بسیار دقیق، بسیار دقیق، بسیار نرم، بسیار روان است. و در عین حال ساکت است، بنابراین می توانید صدای پرندگان را بشنوید. تنها چیزی که اساساً می شنوید لاستیک روی سنگ است که چیز بسیار هیجان انگیزی است، درست است؟

ما گاهی فکر می کنیم که مالکان سنتی مخالف تغییر هستند. آیا شما آن را پیدا می کنید؟

ما خیلی سریع به موفقیت رسیدیم. ما دو سال پیش Wrangler 4xe را عرضه کردیم و در حال حاضر شماره یک هستیم [in the plug-in hybrid segment] در آمریکای شمالی و با گرند چروکی که در نوامبر گذشته عرضه کردیم، در رتبه دوم قرار گرفتیم – بسیار جلوتر از برخی از برندهایی که برای همیشه در دنیای هیبریدی بوده اند.

ما بسیار خوب کار می کنیم و دلیل آن این است که محصول بهتر است. همه با هم، مردم، علاقه مندان، V6 های خود را دوست دارند، اما یک جیپ رانگلر الکتریکی را تجربه می کنند و متوجه می شوند که شاید اشتباه کرده اند و نظر خود را تغییر می دهند.

بریتانیا با داشتن تنها 0.3 درصد از بازار شاسی بلندهای جیپ، کشوری دور افتاده است. چرا در اینجا چنین موفقیت کمی داشته اید؟

“من فکر می کنم دلایل مختلفی وجود دارد. اولین مورد این است که وقتی Renegade را در سال 2014 عرضه کردیم، در همه جای اروپا، از جمله در بریتانیا، شروع بسیار خوبی داشت، و سپس پیشرانه‌ای که به دلیل آلایندگی‌ها دچار چکش شده بودیم. در مالیات و مواردی از این دست جریمه شد. بنابراین محصول شتاب زیادی را از دست داد.

سپس جیپ کامپس را که در هند ساخته شده بود، به دلیل وجود فرمان راست، راه اندازی کردیم، و این ایده درستی نبود، زیرا نیاز مشتری در بازار بریتانیا نزدیک به [that in] اروپا: همان نوع نیاز از نظر فناوری، ایمنی و همه چیز، به علاوه پیشرانه. پس مناسب نبود فکر می کنم دو بار اشتباه کردیم.

اکنون ما Avenger را می آوریم که یک BEV خالص و در بخش کوچکتر B-segment است و این بخش بسیار مهمی در بریتانیا است.

موفقیت برای جیپ در بریتانیا چگونه است؟

“امروز ما در 0.3٪ از بازار SUV در آنجا هستیم، بنابراین تقریباً وجود نداریم. خبر خوب این است که بریتانیایی ها هنوز هم عاشق اتومبیل هستند. هنوز هم علاقه زیادی به رانندگی وجود دارد و آنها فقط برای حمل و نقل ماشین نمی خرند. مردم بریتانیا از رانندگی لذت می برند. بنابراین فکر می کنم برند جیپ می تواند در بریتانیا طنین انداز شود.

«همه تحقیقات می‌گویند که مردم بریتانیا برند را دوست دارند، هیچ مشکلی با نام تجاری وجود ندارد، بنابراین فکر می‌کنم ما باید جزء سبک زندگی آن را تقویت کنیم.

ما باید دوباره با فروشندگانی تعامل کنیم که به دلیل همه این مشکلات در چند سال گذشته که درآمدی به دست نمی‌آوریم، اعتماد خود را به برند از دست داده‌اند. من فکر می‌کنم انتقام‌جوی این کاتالیزور خواهد بود.»

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: محتوا محافظت شده میباشد