مجله خودرو

سوبارو فارستر هیبریدی برای سال 2023 فروخته شد

را سوبارو فارستر هیبریدی به طور رسمی برای مدل سال 2023 فروخته شد، با این که این برند ابراز علاقه خود را برای محدوده 2024 باز کرد – که هنوز جزئیات آن مشخص نشده است.

این شرکت گفت: “به دنبال افزایش تقاضای مصرف کنندگان برای انواع هیبریدی ما، MY23 Subaru Forester Hybrid L و Hybrid S AWD اکنون فروخته شده اند.” CarExpert در یک بیانیه.

در حال حاضر، خرده‌فروشان سوبارو در حال پیش‌سفارش برای MY24 Subaru Forester هستند. پیش‌سفارش الزام‌آور نیست و مستلزم پرداخت 500 دلار سپرده قابل استرداد است.»

از آنجایی که مشخصات دقیق خودرو، قیمت و زمان تحویل MY24 Subaru Forester در حال حاضر تایید نشده است، آنها در تاریخ دیگری برای مشتریان پیش‌سفارش تایید می‌شوند و پس از آن به مشتری پیش‌سفارش فرصتی توسط شرکت‌کنندگان ارائه می‌شود. خرده فروش سوبارو یک قرارداد خرید الزام آور منعقد می کند.

ما مشتاقانه منتظر به اشتراک گذاشتن اطلاعات بیشتر در مورد MY24 Subaru Forester در زمان مناسب هستیم.

خرید لوازم یدکی خودرو

سوبارو فارستر هیبریدی 2023 در دو مشخصات – هیبریدی L و هیبریدی S – موجود بود که بدون در نظر گرفتن پیشرانه، تا حد زیادی با مدل‌های بنزینی معادل 2.5iL و 2.5iS همسو بودند.

قدرت در Forester e-Boxer از a موتور 2.0 لیتری بنزینی چهار سیلندر افقی مخالف همراه با یک موتور الکتریکی کوچک و بسته باتری لیتیوم یونی.

موتور باکسر به تنهایی تولید می کند 110 کیلو وات و 196 نیوتن متر، در حالی که موتور الکترونیکی کمک می کند 12.3 کیلو وات و 66 نیوتن متر. سوبارو خروجی های ترکیبی را برای مدل های e-Boxer ذکر نمی کند.

سوبارو 0.7 لیتر در 100 کیلومتر نسبت به مدل های 2.5i در سیکل ترکیبی بهبود یافته است.6.7 لیتر v 7.4L)، اما شکاف در چرخه شهری افزایش می یابد (7.5 لیتر v 9.3L).

در ماه می، بلر رید، مدیر عامل سوبارو استرالیا، به این موضوع گفت CarExpert زمان انتظار Forester Hybrid بین شش تا هشت ماه بود – به نظر می رسد از آن زمان طولانی تر شده است.

نسل فعلی سوبارو فارستر به پایان عمر خود نزدیک می شود. اولین بار در سال 2018 عرضه شد، یک چرخه محصول شش یا هفت ساله به مدل جدیدی اشاره دارد که در سال 2024 یا 2025 عرضه می شود.

آقای رید در ماه مه گفت: “موضوع بزرگ بعدی، زیرا تا آن زمان هر مدل در محدوده ما از یک مدل نسل جدید عبور می کند، Forester بعدی است” – که نشان می دهد یک مدل کاملاً جدید دور از دسترس نیست.

CarExpert اخیراً آخرین نتایج مالی سوبارو گزارش شده است، جایی که این شرکت جزئیات برنامه‌های خود را برای معرفی سه SUV تمام الکتریکی در بالای Solterra تا پایان سال 2026 و همچنین برنامه‌هایی برای افزایش تولید خودروهای برقی در کارخانه‌های مختلف تولیدی خود دارد.

می توانید گزارش ما را بخوانید اینجا، اگرچه در این ارائه همچنین به یک “نسل بعدی HEV” اشاره شده است که در کارخانه های “Main” و Yajima از سال 2025 ساخته شده است. در حال حاضر، کارخانه اصلی Levorg، Impreza، Crosstrek، WRX و BRZ را تولید می کند، در حالی که تاسیسات Yajima Outback را می سازد. ، Impreza، Crosstrek و Forester.

علاوه بر این، در ارائه شرکت سوبارو اشاره شده است که کارخانه کیتاموتو آن، که قبلا برای تولید محصولات صنعتی استفاده می‌شد، برای تولید نسل بعدی گیربکس‌های HEV این برند از سال 2025 استفاده می‌شود. مشخص نیست که آیا چندین نسل هیبریدی برای مونتاژ در Main و Yajima وجود دارد یا خیر. گیاهان، اگرچه ما کاملاً مطمئن هستیم که Forester جدید یکی از آنهاست.

Forester بعدی همچنین باید اولین سوبارو باشد که از فناوری هیبریدی تویوتا استفاده می کند، با توجه به اینکه این برند اخیرا تایید کرده است که باتری های خود را از شرکت تویوتا موتور با فشار الکتریکی جدید خود تامین می کند.

این بدان معناست که Forester بعدی می‌تواند شباهت‌های زیادی با تویوتا RAV4 هیبریدی داشته باشد، اگرچه مشخص نیست که آیا سوبارو به عرضه موتورهای باکسر خود با قطعات هیبریدی تویوتا ادامه خواهد داد یا از پیشرانه‌های تویوتا استفاده خواهد کرد.

Forester Hybrid فعلی از فناوری e-Boxer سوبارو استفاده می‌کند که یک موتور الکتریکی کوچک به CVT اضافه می‌کند، که بیشتر شبیه یک هیبریدی ملایم با کمک محرکه الکتریکی است تا یک هیبریدی کامل شبیه به فناوری محبوب تویوتا.

تویوتا همچنین قطعات هیبریدی را برای مزدا، شرکت دیگری که در آن سهام اقلیت دارد، تامین خواهد کرد. مزدا اخیرا یک CX-50 Hybrid را برای چین معرفی کرده است و انتظار می‌رود نسخه‌ای را برای بازار آمریکای شمالی نیز با استفاده از فناوری تویوتا معرفی کند.

به ما اجازه بدهید از تفکرات شما در نقطه نظرات آگاه شویم!

بیشتر: چه مدت باید برای سوبارو هیبریدی صبر کنم؟
بیشتر: همه چیز سوبارو فارستر

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: محتوا محافظت شده میباشد