مجله خودرو

فورد پوما با نزدیک شدن به نسخه EV در حال چرخش است

آب کم عمق در حال آماده شدن برای معرفی یک نسخه الکتریکی از سطح پایه خود است پوما کراس اوور در سال 2024، و به نظر می رسد که همزمان با فیس لیفت مدل موتور احتراقی باشد.

این یا یک فیس لیفت ظریف یا یک نمونه اولیه است، زیرا چراغ های عقب بدون تغییر به نظر می رسند. نسخه تولیدی ممکن است دارای گرافیک نوری متفاوتی باشد، اگرچه شکل آنها ممکن است بدون تغییر باقی بماند.

استتار جزئیات جلو را پنهان می کند، اما به نظر می رسد چراغ های جلو، جلوپنجره و سپر تغییر شکل داده اند.

تیزری از Puma EV آینده که قرار است در استرالیا در سال 2024 عرضه شود، علائم منحصربه‌فرد چراغ‌های LED در روز را نشان می‌دهد و مشخص نیست که آیا این چراغ‌ها به خودروی احتراقی فیس لیفت نیز منتقل می‌شوند یا خیر.

با توجه به خروجی های قابل مشاهده اگزوز، نمونه اولیه جاسوسی بدیهی است که یک خودروی الکتریکی نیست. انتظار داشته باشید که خودروی برقی مانند سایر خودروهای برقی مبتنی بر ICE، از طریق جلوپنجره منحصر به فرد و دیگر نکات ظریف متمایز شود.

خرید لوازم یدکی خودرو

جالب توجه است، نگاهی اجمالی به پنجره جانبی نشان می دهد که دریچه های هوای مرکزی در جلو به سمت بالا حرکت کرده اند و هیچ صفحه نمایش لمسی سرگرمی اطلاعاتی به سبک تبلت وجود ندارد.

اگر فورد صفحه نمایش لمسی اطلاعات سرگرمی را پایین آورده و ظاهر یکپارچه تری به آن بدهد، برای خودرویی در سال 2023 کاملاً غیرعادی خواهد بود. برای نتیجه گیری باید منتظر عکس های نزدیکتر باشیم.

صرف نظر از این، ما انتظار داریم آخرین نسل سیستم اطلاعات سرگرمی Sync فورد – Sync 4 – و به طور بالقوه صفحه نمایش بزرگتر از واحد 8.0 اینچی فعلی باشد.

به غیر از به دست آوردن یک پیشرانه الکتریکی، مشخص نیست چه چیز دیگری برای پوما 2024 از نظر مکانیکی در انتظار است.

در اروپا، در حال حاضر با موتورهای 93 کیلووات/170 نیوتن متر و 116 کیلووات/190 نیوتن متر از موتور 1 لیتری سه سیلندر بنزینی توربوشارژ که دارای سیستم هیبریدی ملایم 48 ولتی است، عرضه می شود.

پوما در بازار استرالیا دارای موتور 1.0 لیتری توربو 92 کیلووات/170 نیوتن متر است، بدون سیستم هیبریدی ملایم، در حالی که برخی بازارها یک موتور 1.5 لیتری توربو دیزل چهار با 88 کیلووات و 285 نیوتن متر نیز ارائه می کنند.

ST Powershift در بازار اروپا دارای یک دیگ 1.0 لیتری توربو 48 ولتی هیبریدی ملایم با 125 کیلووات قدرت و 248 نیوتن متر است که با یک گیربکس اتوماتیک هفت سرعته دوکلاچه جفت می شود، در حالی که ST از یک توربو سه دیگ 1.5 لیتری استفاده می کند. 147 کیلووات و 320 نیوتن متر، همراه با یک دستی شش سرعته.

با بازنشستگی Escape امسال توسط فورد استرالیا، پوما تنها شاسی بلند زیر 50000 دلاری بیضی آبی در اینجا خواهد بود – اگرچه ما انتظار داریم که مدل الکتریکی از قیمت برچسب 36390 دلاری ST-Line V فراتر رود.

فورد سال گذشته 2408 پوما را در استرالیا فروخت و آن را بالاتر از رقیب نیسان جوک (1084) و رنو کپچر (1207) قرار داد اما پس از رقبایی مانند فولکس واگن T-Cross (5146)، تویوتا یاریس کراس (8432) و برتر (اگر) قرار گرفت. پیری) مزدا CX-3 (11907).

بیشتر: همه چیز فورد پوما

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: محتوا محافظت شده میباشد