صافکاری و نقاشی

صافکاری با لیزر

صافکاری با دستگاه لیزر ، تحولی مدرن در صنعت تعمیر بدنه خودرو

تعمیر بدنه خودرو مهارتی است که همه تعمیرگاه ها نمی توانند به خوبی از عهده آن برآیند. یکی از انواع دستگاه های مورد استفاده در خودروها صافکاری با لیزر می باشد. صافکاری با لیزر یکی از انواع صافکاری است. صافکاری دارای ویژگی های مختلفی است که در ادامه به مهم ترین و پرکاربردترین آنها می پردازیم. در ابتدا تعمیرگاه های خودرو نیز خدمات مربوط به صافکاری را ارائه می کردند. اما با افزایش تعداد تصادفات، صافکاری خود به یک حرفه جداگانه تبدیل شد. یکی از روش های جدید و بهبود یافته برای صافکاری بدون رنگ آمیزی خودکار، صافکاری با لیزر است. با توجه به مشغله زیاد، رفتن به صافکاری و تعمیر قسمت آسیب دیده زمان بر بود. خیلی ها از کنارش می گذرند. دستگاه لیزر بی رنگ صافکاری انواع مختلفی دارد. که برای رفع زبری و خراش استفاده می شود.
گاهی اوقات خرابی بسیار بیشتر از صافکاری است و پالایشگر نیاز به تعویض قطعه دارد. صافکاری در دو حالت بدون رنگ یا با رنگ انجام می شود. البته بهتر است با انواع دیگر دستگاه های خودروهای صافکاری با لیزر آشنا شوید. صافکاری بی رنگ با لیزر این قابلیت را دارد. پس از رنگ آمیزی ماشین، رنگ باید روی آن پخته شود تا ظاهری طبیعی به ماشین پیدا کند.یکی از دستگاه های خودروسازی صافکاری در آخرین سال های فعالیت خود. شروع به رفع خراش ها و فرورفتگی های روی بدنه خودرو کرده است.

صافکاری با لیزر

وقتی حوادثی مانند تصادف برایمان پیش می آید، ابتدا به سمت صافکاری می رویم. تعمیرگاه ها با استفاده از ابزار و دستگاه های مورد نیاز در این زمینه خدمات مختلف تعمیر بدنه خودرو را به مشتریان ارائه می دهند. ماشین صافکاری یکی از حرفه هایی است که برای انجام آن با تسلط و مهارت بیشتر به تجربه و دقت زیادی نیاز دارد.
یکی از روش های جدید و پیشرفته صافکاری PDR صافکاری با لیزر می باشد که مدرن ترین نوع صافکاری در حال حاضر می باشد که لیزر به لطف پیشرفت علم و تکنولوژی در تمامی حرفه ها و زمینه ها جایگاه خود را پیدا کرده است. لیزرها در صنعتگران صافکاری دیدگاه خاصی به صافکاری و تعمیر خودروها به بهترین شکل ممکن پیدا کردند.

نمونه کارها

برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر به صفحه اینستاگرام ما مراجعه کنید

انواع روش های صافکاری

صافکاری دارای روش های متنوعی است که به مهمترین و پرکاربردترین آنها می پردازیم که یکی از آنها صافکاری بدون رنگ است که در هر تصادف بسته به نوع و شدت آسیب وارده به بدن نشان می دهد که چه نوع صافکاری بعد از مشخص کردن نوع صافکاری انجام می شود.
ابزارهای مورد استفاده در صافکاری با لیزر متفاوت است که به چند نمونه از آنها اشاره می کنیم.

دستگاه هات باکس صافکاری با لیزر

یکی از ابزارآلات خودرو صافکاری با لیزر که در سال های اخیر فعالیت خود را برای رفع خراش و فرورفتگی بدنه خودرو آغاز کرده است. این نوع صافکاری مانند اتو کار می کند. این دستگاه با انتشار گرما در نواحی معین و خاصی از دستگاه انجام می شود که در نتیجه خودرو به حالت اولیه خود باز می گردد.

خرید لوازم یدکی خودرو

صافکاری با لیزر

صافکاری با دستگاه اتوماتیک

صافکاری با دستگاه اتوماتیک در دسته دستگاه هایی قرار می گیرد که نقش مهمی در فضای داخلی خودرو صافکاری دارند. این دستگاه به صورت خودکار کار می کند. آنها از تشعشعات استفاده می کنند تا دستگاه را بهتر کار کند و این یکی از آن دستگاه هایی است که هر صافکاری با لیزر باید در صورت نیاز از این ابزار استفاده کند.

یک استاد کار ماهر و با تجربه صافکاری با لیزر باید دارای چه ویژگی هایی باشد؟

سعی می کند ترمیم خودرو را بیشتر به سمت صافکاری با لیزر سوق دهد تا صاحب خودرو هزینه کمتری متحمل شود و از افت قیمت خودرو جلوگیری کند.
مکانیک مجرب تا حد امکان از روش ها و راه حل هایی استفاده می کند که نیازی به تعویض قطعات خودرو نداشته و آسیب وارده به خودرو را بیشتر به سمت صافکاری با لیزر حرکت می دهد.یکی دیگر از خصوصیاتی که صافکار باتجربه می تواند داشته باشد این است که کار او به قدری با ظرافت و دقت انجام می شود که تفاوتی بین نقاط رنگ آمیزی شده و قطعات موج دار وجود ندارد و کاملا مورد تایید کارشناسان بوده و می تواند کار را تضمینی ارائه دهد.
صافکاری با لیزر زبده و مجرب با ارائه قیمت مناسب و تعیین نرخ از ابتدای کار و تعیین زمان لازم برای این کار قبل از شروع کار به مشتری می گوید و تصمیم گیری را به صاحب خودرو واگذار می کند.

مزایای صافکاری با لیزر

اولین مزیت استفاده از صافکاری با لیزر این است که باعث می شود صافکاری با بهترین فرآیند اتفاق بیفتد. چون لیزر با حرارتی که از خود به جای می گذارد اثری از صافکاری باقی نمی گذارد پس بعدا با هیچ ابزار و وسیله ای نمی توان فهمید که لیزر صافکاری روی بدنه ماشین ساخته شده است.
یکی دیگر از مزیت هایی که می توان به آن اشاره کرد این است که لیزر صافکاری افت قیمت خودرو را به حداقل می رساند زیرا امروزه قیمت ماشین ها افزایش یافته است، همه می خواهند ماشین خود را با قیمت بالا بفروشند.سرویس تخصصی مستر مکانیک دارای تمامی امکانات و مزایایی است که درج شده است و شما می توانید با اطمینان کامل خودروی صافکاری خود را به این مجموعه بسپارید.ترین خدمات خود را در تمامی نقاط تهران با بهترین قیمت ارائه می دهد.

قیمت و هزینه صافکاری با لیزر

تعیین صافکاری با لیزر مانند سایر صافکاری های ساخته شده بر روی بدنه خودرو به عوامل زیادی بستگی دارد که تعیین کننده است یکی از این عوامل نوع و شدت آسیبی است که ممکن است به بدنه خودرو وارد شده باشد و عامل دوم بستگی به آن دارد. روی مدل خودرو البته خودروهای خارجی هزینه زیادی دارند اما مستر مکانیک با استفاده از روش های مدرن و جدید بهترین صافکاری در تهران را بدون رنگ و با کمترین و مناسب ترین قیمت ارائه می دهد.

چه زمانی از صافکاری لیزری استفاده کنیم؟

با توجه به انواع صافکاری که در قسمت های قبل توضیح داده شد می دانیم که صافکاری لیزری از نوع صافکاری بدون رنگ است. زمانی که تصادفی رخ می دهد، ابتدا باید نوع و شدت آسیب وارده به وسیله نقلیه ارزیابی شود که از کدام نوع صافکاری استفاده شود.اگر ضربه ها به حدی باشد که علائمی مانند شکنندگی رنگ خودرو توسط کارشناسان قابل تشخیص باشد، از لیزر صافکاری کمک می گیرند.

صافکاری با لیزر تخصصی در مستر مکانیک

صافکاری با لیزر یکی از صافکاری های پیشرفته و قدرتمند در بین صافکاری های بی رنگ است. نکته قابل توجه و مهمی که با صافکاری لیزری در سرویس تخصصی مستر مکانیک به آن توجه می شود این است که جدای از مزایا و خدمات ذکر شده پس از صافکاری هیچ اثری از آسیب به رنگ و بدنه خودرو نخواهید داشت. متوجه نمی شوید و می توانید ماشین خود را از مرکز تعمیرات بردارید و مانند روز اول از آن لذت ببرید.

مستر مکانیک این تضمین را میدهد که همانند روز اول از خودروی خود نهایت لذت را ببرید

Like The First Day

برای رفع مشکل خودروی خود و یا هماهنگی جهت ارسال خودروبر رایگان در تمامی نقاط تهران ، با کارشناسان مستر مکانیک تماس بگیرید

راه های ارتباطی با مستر مکانیک

5/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
error: محتوا محافظت شده میباشد