صافکاری و نقاشی

صافکاری بدون رنگ

صافکاری بدون رنگ انواع ماشین های خارجی کاملا حرفه ای

صافکاری بدون رنگ یکی از راه هایی است که همه صافکارها نمی توانند انجام دهند. بنابراین، ابتدا باید یک کارشناس قابل اعتماد و متخصص پیدا کنید که بتواند تشخیص دهد آیا ماشین شما قابل تعمیر به صافکاری بدون رنگ است یا نیاز به رنگ آمیزی دارد.
به طور کلی، در تصادفات جزئی که ممکن است بخشی از بدنه خودرو خم شود، ممکن است به صافکاری PDR نیاز داشته باشید. در این صورت رنگ خودرو از بین نمی رود و با صافکاری بدون رنگ می توان خودروی خود را به حالت اولیه بازگرداند. اما در تصادفات شدید که رنگ بدنه خودرو آسیب می بیند، نقاش خودرو باید با رنگ آمیزی قطعات خودرو را تعمیر کنند.
در این فرمت صافکاری بدون رنگ ، قطعات خودرو بدون رنگ بازیافت می شوند. بنابراین در صافکاری تعویض قطعات آسیب دیده ارزش خودروی شما را پایین نمی آورد. از طرف دیگر، صافکاری بدون رنگ معمولا از روش هایی استفاده می کند که زمان کمی می برد. در نتیجه ماشین شما سریعتر تعمیر می شود. شما می توانید برای بازیابی خودروی خود مثل روز اول از طریق شماره درج شده با صافکاری بدون رنگ مستر مکانیک تماس گرفته و راهنمایی های لازم را از مشاورین ما دریافت کنید.

همانطور که می دانید یکی از حرفه ای ترین و پرکاربردترین شاخه های تعمیرات صافکاری بدون رنگ می باشد که بدون تجربه و تخصص نمی توان به موفقیت در این شاخه دست یافت.ما با داشتن پیشرفته ترین تجهیزات برای صافکاری بدون رنگ آماده ایم تا بیشترین امکانات را در اختیار شما قرار دهیم. – خدمات با کیفیت بالا در این مجموعه علاوه بر صافکاری بدون رنگ می توانید از خدماتی مانند مات کردن بدنه خودرو نیز بهره مند شوید. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های مندرج تماس حاصل نمایید

صافکاری بدون رنگ

صافکاری بدون رنگ در قسمت های دوبل

صافکاری بدون رنگ دوبل عبارت است از صاف کردن قسمت هایی از خودرو که دو قسمتی هستند و صاف کردن آنها دشوارتر است.
همانطور که می دانید دوبل یک کلمه انگلیسی است که به معنای دو لایه است و برای یک قطعه خودرو که از دو لایه ساخته شده است استفاده می شود.
درب موتور
سقف ماشین
درب ها
درب صندوق عقب
چارچوب درب
صافکاری بدون رنگ دوبل یکی از سخت ترین و تخصصی ترین خدماتی است که در تعمیرگاه های تخصصی ماشین خارجی انجام می شود.
برای صاف کردن این نواحی، یا باید بدنه را باز کنیم یا از وسایلی استفاده کنیم که برای بیرون کشیدن فرورفتگی ها استفاده می شود.
باز کردن و بستن مجدد مناطق دوگانه واقعاً دشوار است.
برای بازکردن یک محفظه دوتایی لازم است که این محفظه به طور کامل از بقیه قطعات و تجهیزات خودرو جدا شود.
سپس خود قطعه باید باز شود و صاف کردن لازم انجام شود و پس از آن قطعه باید دوباره جمع شود و به سایر قسمت های بدنه متصل شود.
سعی کنید رنگ خودرو خود به خصوص دوقطعه را به یک تیم پولیش با تجربه و متخصص بسپارید زیرا اگر کار به خوبی انجام نشود هر روز آن را خواهید دید و اگر زرنگ باشید در نهایت تصمیم می گیرید. روز برای بازدید از خدمات حرفه ای. دوباره صاف خواهد شد.

مراحل صافکاری بدون رنگ در مستر مکانیک

حال اگر خودروی شما تصادف کرد، این به هنر صافکار بیرنگ بستگی دارد که هنر خود را کشف کند و در واقع او مانند سفالگری است که تصمیم به بازسازی و تعمیر با کمک ابزار مخصوص خود دارد. ماشین بدون خراش دادن رنگ کارخانه یک صافکار باید بدون رنگ صاف کاری را به خوبی انجام دهد به گونه ای که هیچ گونه موج و فرورفتگی در رنگ بدنه خودرو نمایان نباشد، مثلاً اگر خودرویی با موتور تصادف کند و برخورد از جلو باشد، پس از جلو به گلگیر ماشین ضربه می زند، در این صورت برای تمیز کردن آن بدون رنگ، ابتدا گلگیرها را باز کنید، سپس پیچ های گلگیر را باز کنید تا کار متوقف نشود و مزاحم کار نشود، سپس شروع به تمیز کردن و سمباده زدن با آب کنید. در داخل گل گیر می کند، به طوری که سطح بدنه خودرو کاملا صیقلی و صاف باشد تا ضرباتی که به سطح مورد نظر وارد می شود با دقت هر چه تمامتر به آن وارد شود.
مستر مکانیک که متخصص رنگ بدنه خودرو هستند در مرحله بعدی با استفاده از شعله مستقیم از پشت آن قطعه قطعه مورد صافکاری را گرم می کنند تا فلز آن قطعه با زمان کار نرم و قابل انعطاف شود. و سپس با کمک وسایلی مانند پانچ و قالب های تنه شروع به شکل دادن به قسمت آسیب دیده می کنند تا به حالت اولیه برگردد و رنگ آمیزی بدن هنوز تمام نشده است.در مرحله ای دیگر خودرو در معرض نور مستقیم خورشید قرار می گیرد و با کمک یک سری ابزار دیگر مانند فنرها شروع به پاک کردن و حذف امواج ریز و خشن بدنه خودرو می کنند که به آن صافی بدون رنگ می گویند. و در نهایت بعد از انجام تمام این مراحل شروع به بستن قسمت های باز روی ماشین می کنند تا بتوانند اندازه گیری کنند که آیا ضربه خورده یا مثلاً قسمتی از گوشه لامپ در اثر ضربه و فشار خم شده است. گلگیر این قسمت نیز بسیار مهم است. لازم به ذکر است که مستر مکانیک صافکاری در زمینه نقاشی روی بدن، نقاشی و … تجربه زیادی دارد. می توانند مرحله دیگری از کار خود را برای نظافت و رضایت مشتری در نظر بگیرند در این مرحله این گروه متخصص پس از مرحله صافکاری بدون رنگ شروع به رنگ آمیزی قسمت هایی که نیاز به ترمیم دارند و رنگ آمیزی نقاط ریز.، مکان ها، جایی که قطعه هستند می کنند. ورق تا شده یا تکه های کوچک رنگ ریخته شده به او برخورد کرد. در این مرحله باید این نقاط را حتی به مقدار بسیار کم رنگ آمیزی کرد که مربوط به کار صافکاری نیست و توسط هنرمند انجام می شود اما در صافکاری بدون رنگ مستر مکانیک این مرحله نیز با ظرافت و ابزار مخصوص انجام می شود.در این سبک ابتدا شروع به ساختن رنگ مربوطه می کنند و با برس های مخصوص شروع به رنگ زدن به قسمت هایی که رنگ پریده است می کنند و آفتاب می ماند و با آب و سمباده نرم شروع به تراشیدن آن می کنند تا سطح یکدست شود. سطح بدن و در نهایت با دستگاه پولیش این نقاط را صیقل می دهند.

خرید لوازم یدکی خودرو

صافکاری بیرنگ

تاثیر صافکاری بدون رنگ در افت قیمت خودرو

کاهش قیمت خودروی تصادفی به عوامل مختلفی بستگی دارد که مهمترین آن آسیب دیدن بدنه است. بنابراین برای محاسبه قیمت نهایی یک خودرو تصادفی، تعمیر قطعات فنی، بازسازی و رنگ آمیزی انجام شده توسط صافکاری بدون رنگ تعیین کننده ای دارد.
کاهش قیمت برای خودروهای مختلف متفاوت است. خودروی مدل پایین که به دلیل آفتاب سوختگی و خط و خش تغییر رنگ داده است نسبت به خودروی مدل بالا افت قیمت کمتری دارد. معمولا ارزان شدن قطعات رنگ شده خودرو به این دلیل است که به مرور زمان قطعات رنگ شده ممکن است ترک بخورند یا دو رنگ شوند که تاثیر بسزایی در ظاهر خودرو دارد.
اگر خودرویی خریده یا فروخته اید حتما متوجه شده اید که هنگام بازرسی خودرو از تمامی روش ها برای بررسی رنگ خودرو استفاده می کنند. زیرا کوچکترین تغییر رنگ هم روی قیمت خودرو تاثیر گذاشته و باعث افت قیمت خودرو می شود.

هزینه و قیمت صافکاری بدون رنگ

صافکاری بدون رنگ از آن دست کارهایی است که می توان برای تعمیر بدنه خودرو انجام داد اما در هنگام فروش قیمت آن را پایین نمی آورد. اگر شما از آن دسته افرادی هستید که می خواهید ماشین خود را بفروشید اما ماشین شما فرورفتگی دارد، قطعا قیمت ماشین شما کاهش می یابد، پس کاری که باید انجام دهید این است که به تعمیرگاه بروید و این فرورفتگی ها را داشته باشید. آسیب را ترمیم کنید
اگرچه ممکن است فردی که این کار را برای شما انجام می دهد بی پروا باشد و کار را به هم ریخته باشد، اما توجه داشته باشید که در شهر تهران تعمیرگاه ها و کارهای پولیش وجود دارد که می توانند این کار را بدون اطلاع انجام دهند.

هزینه صاف کردن بدون رنگ و تعمیر فرورفتگی تا حد زیادی به اندازه و میزان آسیب وارد شده به وسیله نقلیه بستگی دارد. اما برای کاهش هزینه ترمیم خسارت می توانید از بیمه خودرو استفاده کنید.
اما در صورتی که بیمه جامع خودرو نداشته باشید یا از بیمه خودرو خود استفاده نکنید، قیمت به شرح زیر متفاوت خواهد بود:
فرورفتگی های کوچک
فرورفتگی های متوسط
فرورفتگی بزرگ
به طور کلی با افزایش خسارت، هزینه افزایش می یابد.

نمونه کارها

برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر به صفحه اینستاگرام ما مراجعه کنید

صافکاری بدون رنگ با ابزار دارای مزایای بسیاری است، اما می تواند معایبی نیز داشته باشد و همیشه نباید برای تعمیر قسمت ها و قطعات آسیب دیده از آن استفاده کرد. در بسیاری از موارد صافکاری بدون رنگ نیاز به استفاده از پولیش زیاد دارد که باعث ایجاد ناهمواری در بدنه ماشین شما می شود. همچنین اگر عمق آسیب زیاد باشد تعمیرکار مجبور است از بتونه زیاد استفاده کند که به رنگ خودرو شما آسیب وارد می کند و می تواند رنگ بدنه خودرو را کدر و کمرنگ کند.
باید بدانید که صافکاری بدون رنگ به همراه دستگاه در صورتی ارزشمند است که بر موج روی بدنه خودرو تاثیری نداشته باشد. شکل موج که متناسب با تعادل و ضخامت رنگ به دست می آید، به کیفیت ترمیم بدن لطمه زده است و این پدیده با رنگ نکردن ناحیه آسیب دیده به راحتی نمایان می شود. بنابراین، صافکاری بدون رنگ باید زمانی انجام شود که بهترین نتایج ممکن باشد. بهتر است قبل از پیوستن به صافکاری با مشاور مستر مکانیک مشورت کنید.
اگر از قیمت صافکاری بدون رنگ ماشین خود اطلاعی ندارید می توانید با شماره درج شده تماس بگیرید و قیمت را دریافت کنید.البته مهمترین گزینه برای تعیین قیمت صافکاری بدون رنگ تعیین میزان خسارتی است که وارد خودرو شده است.

صافکاری بدون رنگ

مزایای صافکاری بدون رنگ

صرفه جویی در زمان: تطبیق رنگ و رنگ آمیزی روش هایی هستند که زمان زیادی را صرف می کنند.
صرفه جویی در هزینه: در صورت عدم نیاز به فرآیند نقاشی، در هزینه های نیروی کار و مواد صرفه جویی خواهید کرد.
شرایط بازگشت
افزایش ارزش فروش مجدد
اگر به خودرویی که با سمباده زدن بدون رنگ آمیزی ترمیم شده آسیب وارد شود، ارزش خودرو هنگام فروش تغییر نمی کند.
هزینه آن بسیار کمتر از استفاده از صاف کردن سنتی است زیرا این فرآیند کاملاً مطلوب است.
هیچ افزودنی دیگری در کار نیست.
همچنین بسیار راحت است، زیرا این فرآیند نسبت به سایر کارهای بدن زمان بسیار کمتری می برد.
صاف کردن و ترمیم فرورفتگی بدون رنگ مزایای متعددی نسبت به روکش و روکش سنتی دارد.
برای آشنایی با مزایای پرداخت بدون رنگ نسبت به تکنیک های سنتی، پست های دیگر ما را بررسی کنید.
ما در صفکاری مستر مکانیک می توانیم به شما کمک کنیم از رانندگی لذت ببرید!

اگر از آن دسته افرادی هستید که بین صافکاری بیرنگ و معمولی بلاتکلیف هستید و نمی دانید کدام یک را انتخاب کنید، فرض کنید صاف کردن بیرنگ با صاف کردن معمولی کمی متفاوت است، اما این تفاوت باعث می شود که انتخاب کنید کار باید رضایت بخش و رضایت بخش باشد. نه انگار ماشینش آسیب دیده است.
صافکاری بدون رنگ ماشین شما را بدون رنگ آمیزی ترمیم می کند، بنابراین رنگ بدنه ماشین شما سالم می ماند و از قبل علائم آسیب دیده نمی شود، اما اگر از صافی معمولی استفاده می کنید، می تواند رنگ بدنه یا قسمتی از آن باشد. ، که فقط نشانه این است که ماشین شما قبلاً آسیب دیده است وگرنه چه نیازی به رنگ آمیزی بود.

با استفاده نکردن از رنگ می توانید تا حدودی در هزینه خودرو پس از تصادف صرفه جویی کنید، بنابراین راز پاک کردن خودرو بدون رنگ بدون جدا کردن بدنه دارای مزایا و معایبی است که رنگ آن حفظ خواهد شد. تصادف یا قطعه مورد نظر، این کار ممکن است انجام نشود.

مجموعه خدمات صافکاری بدون رنگ ارائه شده توسط مستر مکانیک

خدمات صافکاری بیرنگ در مجموعه مستر مکانیک برای خودروهای خارجی ارائه می شود شامل موارد زیر است:

بخش صافکاری بدون رنگ

صافکاری بدون رنگ به صورت تخصصی
شاسی کشی و صافکاری خودرو با دستگاه و تعمیر سپر
تخصص در امور تیونینگ
تعویض قطعه به صورت فابریک
بستن گیت و تغییر فیس

بخش نقاشی مستر مکانیک

نقاشی و اتاق رنگ مخصوص خودرو
کارشناسی رنگ خودرو
سرامیک و واکس بدنه
پولیش واکس بدنه
رنگ کردن بدنه خودرو بصورت فابریک
مات کردن بدنه به صورت سه بعدی
قلم گیری لیسه ای
تغییر رنگ رینگ و کلیپر

صافکاری بدون رنگ در یکی از بهترین تعمیرگاه های تخصصی کشور است که با دانش و تجربه خود این خودروها را تعمیر می کنند.

صافکاری

تاریخچه صافکاری بدون رنگ

اغلب هنگام یادگیری در مورد تاریخ، چیز جدیدی از آن به دست می آوریم، و اغلب این تاریخ می تواند تصورات از پیش تعیین شده را به چالش بکشد.
تعمیر صافکاری بدون رنگ از این استانداردها مستثنی نیست.
به عنوان مثال، برخی از مردم فکر می کنند که این روش یک روش جدید و اثبات نشده برای تعمیر اتومبیل است، اما این نمی تواند دور از واقعیت باشد.
صاف کردن بدون رنگ تقریباً نیم قرن است که تقریباً به اندازه تولید انبوه خود اتومبیل ها وجود دارد.
با این حال، در حالی که داستان طولانی است، هنوز هم در جاهایی مبهم است، زیرا داستان تقریباً برای همه چیز است.
با این حال، صفکاری بی رنگ مستر مکانیک ، متخصص تعمیرات خودرو بدون رنگ، سعی دارد این ماجرا را در ادامه بیان کند. آماده سازی برای صاف کردن بی رنگ داستان های زیادی وجود دارد، یک تکنیک عمومی پذیرفته شده است که صاف کردن بدون رنگ را در اروپا، به ویژه در آلمان آغاز کرد.
گفته می شود خودروسازان سطح بالایی مانند مرسدس بنز و بی ام و به دنبال راهی برای رفع ایرادات جزئی خودروهای خط مونتاژ بوده اند.
اما تعمیر فرورفتگی بدون رنگ چگونه در ایالات متحده جای خود را پیدا کرد؟ نظریه های زیادی وجود دارد:
ناتالیو آرماندو بالدراما و بنیاد Dent the Witch او.بالدراما یک آرژانتینی بود که در دهه 1980 به ایالات متحده آمد.
او که از ماهیت دست و پا گیر روش های مرسوم تعمیر دندانه خودکار ناامید شده بود، Dent Wizard را در فلوریدا تأسیس کرد، اولین شرکت تعمیر دندان بدون رنگ در آمریکا.
یورگن هولزر و بنیاد دنتکرافت
هولزر مستقر در مینه‌سوتا، دنت کرافت را در سال 1978 پس از سفر به دنیا برای تعمیر خودروهای سطح بالا تأسیس کرد.
اگرچه Dentcraft بر اساس اسناد شرکت، شرکت “اصلی” حذف فرورفتگی بدون رنگ نبود، اما همچنان یکی از اولین متخصصان حرفه ای این روش محسوب می شود.
تام هریس و داروین سندرز، بنیانگذاران صاف کردن و بازسازی بدون رنگ.
این شرکت در سال 1986 شروع به کار کرد، زمانی که یک تاجر با استعداد و یک متخصص بدنه خودرو به یکدیگر پیوستند.
در حالی که این شرکت بار دیگر ادعا نمی کند که متخصص “برترین” در صاف کردن بدون رنگ است، اما خود را “پیشگام” تعمیر فرورفتگی بدون رنگ می داند.
قرار نیست برای این کار به یک سفر جاده ای بین شهری بروید.

مستر مکانیک این تضمین را میدهد که همانند روز اول از خودروی خود نهایت لذت را ببرید

Like The First Day

برای رفع مشکل خودروی خود و یا هماهنگی جهت ارسال خودروبر رایگان در تمامی نقاط تهران ، با کارشناسان مستر مکانیک تماس بگیرید

راه های ارتباطی با مستر مکانیک

5/5 - (11 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: محتوا محافظت شده میباشد