صافکاری و نقاشی

صافکاری ماشین خارجی

صافکاری تخصصی ماشین های خارجی وارداتی و مونتاژ

صافکاری ماشین قادر به ترمیم بدنه ماشین است که همه نمی توانند این کار را انجام دهند. اگر قسمتی از بدنه وسیله نقلیه به دلیل تصادف یا حادثه رانندگی به مشکل بخورد (خم یا ضربه خورده باشد). برای بازگرداندن آن به موقعیت اولیه خود نیاز به کمک حرفه ای دارید. صافکاری ماشین در دو حالت بدون رنگ یا با رنگ (در صورت خراب شدن زیاد) استفاده می شود. به عبارت دیگر می توان گفت که بیش از یک کار مکانیکی است. این هنری است که بر دقت بالا متکی است.

صافکاری ماشین خارجی بزرگترین نگرانی برای صاحبان این ماشین است. صافکاری یکی از مهمترین هنرهای تعمیر خودرو میباشد. گاهی بدنه خودرو بر اثر عوامل طبیعی مانند تگرگ آسیب می بیند و گاهی نیز بر اثر تصادف آسیب می بیند. فرورفتگی ها و موج های مختلف بر ظاهر و عملکرد خودروی شما تأثیر می گذارد. شاید شما در شرایطی بوده اید که ماشین شما به صافکاری pdr نیاز داشته باشد. صافکاری ماشین خارجی برای جبران خسارات وارده به خودروهای درگیر در تصادف انجام می شود. روزانه تعداد زیادی تصادف بین خودروها در کشور رخ می دهد. هنگامی که بدنه خودرو آسیب می بیند، فرورفتگی ایجاد می شود. با کمک مرکز معتبر صافکاری ، ظاهر ماشین خود را بازیابی کنید. صافکاری خودرو خارجی در ایران سرویس بی نظیری است که مستر مکانیک آن را به بهترین نحو ممکن انجام میدهد

اگر ماشین شما به ماشین یا مانع دیگری برخورد کرد؛ ممکن است به بدنه او آسیب برساند. این آسیب می تواند شدید یا خفیف باشد و در نتیجه قسمتی از بدن مقعر یا محدب خواهد بود. حتی رنگش هم از بین میرود . در این شرایط باید به متخصص ماشین مراجعه کنید تا بدن را به حالت اولیه بازگرداند.
دو حالت اصلی برای تعمیر قسمت آسیب دیده بدنه خودرو وجود دارد:
آسیب سطحی:
اگر آسیب وارد شده به وسیله نقلیه منجر به خراش یا زبری جزئی در سطح بدنه شود. می توان آن را به راحتی با روش هایی مانند صافکاری بدون رنگ ترمیم کرد.
آسیب عمیق:
اگر وسیله نقلیه آسیب جدی دیده باشد؛ تنها راه این است که با صافکاری و نقاشی و با ابزار خاص که در اکثر موارد بدون رنگ نمی توان آن را انجام داد.
بحث اصلی ما در این مقاله مورد دوم است، یعنی. آسیب عمیق ماشین که برای آن باید به تعمیرگاه بروید.
اگر بخواهیم نکات مهم این نوع تعمیرات را در دو دسته کلی قرار دهیم؛ ما باید آن را به دو بخش تقسیم کنیم: “تجهیزات صافکاری” و “مهارت صافکار”. در مورد تجهیزات باید بگوییم که تعمیر خوب بدون ابزار و تجهیزات مدرن و باکیفیت غیر ممکن است.از طرفی مهمتر مهارت استاد است که توضیح کاملی برای آن خواهیم داشت.

هزینه صافکاری ماشین خارجی چقدر است

وقتی کارشناسان ما با ابزار مدرن بر روی وسایل نقلیه وارداتی صافکاری کار می کنند. آنها بدنه آسیب دیده را درست مانند روز اول ترمیم می کنند. هنگامی که بدنه خودرو آسیب دیده است. صافکار حرفه ای آن را به حالت اولیه بازمیگرداند. این نوع مواد بدنه به رنگ آمیزی صافکاری با استفاده از تجهیزات و ابزار دقیق صافکاری نیاز دارد. این امر از کاهش شدید قیمت خودروی شما جلوگیری می کند. در ادامه این مقاله، ما در مورد صافکاری ماشین خارجی بحث خواهیم کرد. با افزایش قیمت ها، خودروهای خارجی یکی از مهم ترین سرمایه ها برای مردم امروز به حساب می آیند. رفع این عیوب نیاز به مهارت و دانش خاصی دارد که برای آن نیاز به مشاوره با کارشناسان است. به خصوص اگر ماشین یک ماشین خارجی باشد، این مهارت و تخصص بیشتر می شود. صافکاری ماشین خارجی یک هنر و مهارت تخصصی است.

یک فرآیند نسبتا جدید برای از بین بردن فرورفتگی ها. آسیب موضعی بدن ناشی از تگرگ PDR نامیده می شود. این به معنای ترمیم فرورفتگی در بدنه است. صافکاری ماشین خارجی یکی از هنرهای مهم انجام صافکاری بدون رنگ است. این امر از کاهش شدید قیمت خودروی شما جلوگیری می کند. از آنجایی که خودروهای خارجی بسیار حساس هستند، باید با دقت زیادی با آنها رفتار کرد. در شهرهای شلوغ به دلیل اینکه ماشین ها زیاد است تصادفات زیادی رخ می دهد.

خرید لوازم یدکی خودرو

نمونه کارها

برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر به صفحه اینستاگرام ما مراجعه کنید

صافکاری بدون رنگ ماشین خارجی

صافکاری ماشین خارجی ، کمترین آسیب را به خودرو وارد می کند. روشی جدید برای ترمیم فرورفتگی ها و آسیب های جزئی. بر روی بدنه خودرو تگرگ یا سنگ وجود دارد. در نام pdr این اصطلاح به معنی ترمیم فرورفتگی های ایجاد شده بر روی بدنه خودرو، صافکاری ماشین خارجی است. در نظر گرفتن خودروی خارجی صافکاری امری کاملا حرفه ای است و باید توسط متخصصان این حوزه انجام شود. این نوع صافکاری ماشین خارجی بدون رنگ و روش نصب; در این میان دقت اپراتور بسیار بالاست که می تواند از خراب شدن رنگ بدنه جلوگیری کند. این روش می تواند در زمان و هزینه های زیادی در تعمیرات بدن صرفه جویی کند. صافکاری و استفاده از روش های حرفه ای در رنگ آمیزی خودرو باید توسط حرفه ای ترین افراد در این زمینه انجام شود.

در این میان دقت اپراتور بسیار بالاست و می توان از ریزش رنگ بدنه جلوگیری کرد. صافکاری ماشین خارجی و صافکاری خودرو خارجی رویکردهای متفاوتی دارند. شاسی یکی از مهم ترین قطعات خودرو است.بسته به میزان ضربه، خودرو باید تعمیر شود. مستر مکانیک میتواند این خدمات را به شما ارائه دهد. آنها می توانند به شما کمک کنند تا ماشین خود را دوباره شبیه نو کنید. صافکاری بدون رنگ می تواند ماشین شما را مانند روز اول کند.

بهترین صافکاری ماشین خارجی

اگر رنگ ماشینم خراب شد چه کار کنم؟

اگر خودروی شما در تصادف آسیب ببیند، دو گزینه وجود دارد. اولین مورد ریختن رنگ قطعات است که می تواند منجر به کاهش قابل توجه قیمت خودرو شود. این مبلغ می تواند چیزی بین 50 میلیون تا 1 میلیارد تومان باشد. به عبارت دیگر، مشکل رنگ آنقدرها جدی نیست. در این صورت از لیسه گیری در خودروی شما استفاده خواهیم کرد. هنگام صاف کردن ماشین، از رنگ ماشین شما شروع می کنیم. ایجاد رنگ در صافکاری خودرو با استفاده از تجهیزات دقیق انجام می شود. سپس فقط در قسمت هایی که رنگ آسیب دیده است استفاده می کنیم. در این صورت خودرو بی رنگ است و قیمت آن بسیار پایین می آید. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید به صفحه پولیش خودرو مراجعه کنید.

روش های تخصصی در صافکاری و نقاشی ماشین خارجی

بسیاری از خودروهای وارداتی شکل بدنه آیرودینامیکی خاصی دارند.برای صافکاری، آنها به دانش و تخصص منحصر به فرد نیاز دارند. در مورد فواید بی رنگ بودن صافکاری چه می توان گفت؛ در این صورت می توان قطعه را بدون رنگ آمیزی مجدد تعمیر کرد. تا زمانی که رنگ دست نخورده باشد، می توان از صافکاری بی رنگ استفاده کرد. هنگام خرید و فروش مجدد خودرو، قطعات ترمیمی باعث افت قیمت ماشین نمی شود. یکی از بهترین شاخص های تعیین قیمت خودرو خارجی مشاوره با کارشناس خودرو است. از طرفی در صافکاری ماشین خارجی بدون رنگ معمولا از روشی مدرن استفاده می شود. این زمان بسیار کمی می گیرد. ترمیم آسیب به شاسی خودرو یکی دیگر از جنبه های نقاشی حرفه ای توسط صافکاری و نقاشی است.

البته استفاده از این نوع صافکاری بستگی به شرایط خودروی شما دارد. در واقع کارشناس ابتدا خودروی شما و محل آسیب را بررسی می کند. اگر قسمت آسیب دیده بدون استفاده قابل تعویض است. بتونه یا رنگ اصلاح شده صافکاری بی رنگ نامیده می شود. روش صافکاری pdr یک روش عالی و قابل اعتماد است. زیرا با استفاده از این روش در زمان و هزینه صرفه جویی می کنید.این باعث می شود خودروهای آسیب دیده در کمترین زمان ممکن تعمیر شوند.

صافکاری ماشین خارجی با دستگاه

در صافکاری از این تجهیزات می توان برای صفحات آلومینیومی و صفحات فولادی استفاده کرد. پورشه، مازراتی، ولوو، مرسدس بنز، بی ام و و سایر خودروهای لوکس وارداتی از جمله آنها هستند. قطعاتی که صافکاری ماشین خارجی نیاز به دانش تخصصی و منحصر به فرد دارد. یکی از عوامل مهمی که هزینه رنگ آمیزی ماشین صافکاری خارجی و ماشین شما را تعیین می کند، نوع صافکاری آن است. این چالش های زیادی را برای صافکاری ایجاد می کند. در نتیجه، کسانی که می خواهند صافکاری ماشین خارجی را اعمال کنند. آنها باید به مراکز آشنا با ساختار ماشین خارجی مراجعه کنند. سپس تعیین نوع صافکاری به عهده یک متخصص خودرو است. صافکاری ماشین خارجی، برای برخی مواقع نیازی به رنگ های بیشتر نیست؛ آن قسمت از ماشین فرورفته است.

این مدل ماشین صافکاری خارجی بدون رنگ می آید. با کمک تجهیزات ویژه بسیار حساس، فرورفتگی به حالت عادی باز می گردد.صافکاری بدون رنگ فقط در صورتی ارزشمند است که بدنه اثر موجی نداشته باشد. صافکاری بدون رنگ فوری، صافکاری ماشین با تجهیزات، صافکاری PDR و … برخی از روش ها هستند. صافکاری حرفه ای و صافکاری مدرن روش ها و نرخ های بسیار متفاوتی دارند. این موضوع صافکاری ماشین خارجی را به یک سوال مهم و چالش برانگیز برای دارندگان این خودروها تبدیل می کند.

صافکاری ماشین خارجی با استفاده از تجهیزات تخصصی

ظاهری موج دار در جهت ترکیب تعادل رنگ و ضخامت ایجاد شده است. کیفیت ترمیم بدن را مختل می کند. عامل دیگری که در تعیین قیمت صافکاری ماشین های خارجی نقش بسزایی دارد مدل ماشین شماست. صافکاری بدون رنگ فوری، صافکاری ماشین با تجهیزات، صافکاری PDR و … برخی از روش ها هستند. اکنون متوجه شدید که خودروهای صافکاری خارجی باید برای رسیدن به صافکاری روش های خاصی را طی کنند. صافکاری با لیزر شیوه جدید در دنیای امروز است. صافکاری با لیزر یک روش جدید با استفاده از لیزر است که مبتنی بر علم نوری است. با گرم کردن با استفاده از روش های خارجی ماشین ، قسمت فرورفته به حالت اولیه باز می گردد.درست مثل اینکه یک بطری آب معدنی له شده را با پر کردن آن با هوا یا آب بازسازی می کنید.

مهمترین ویژگی صافکاری بی رنگ این است که قطعات آسیب دیده را می توان بدون رنگ آمیزی مجدد ترمیم کرد و قابل استفاده است. باید توجه داشته باشید که این روش ها معمولا در خودروهای صافکاری خارجی بدون رنگ استفاده می شود. وقتی به دنبال فروش ماشین خود هستید، قطعات آسیب دیده باعث کاهش قیمت نمی شوند. مستر مکانیک انواع مختلفی از خدمات خودرو از جمله صافکاری بدون رنگ، بازسازی ماشین، صافکاری ماشین خارجی را ارائه می دهد. هنگامی که بدنه خودرو خم شده یا فرو رفته است. بنابراین نقش مهمی در تعیین هزینه خارجی خودرو صافکاری ایفا می کند.

بهترین صافکاری ماشین خارجی

بهترین صافکاری ماشین خارجی در تهران

ما انسان ها وقتی می خواهیم کاری را انجام دهیم همیشه دوست داریم کاری را به بهترین شکل ممکن انجام دهیم. در مورد ماشین های صافکاری خارجی هم همینطور است و طبیعی است که وقتی تصمیم می گیرید صافکاری ماشین خارجی خود را بسازید باید به دنبال بهترین ماشین های صافکاری خارجی در تهران باشید.
بازار کشورمان ایران با توجه به اینکه چند سالی است واردات خودرو ممنوع شده است، خودروهای خارجی مدل 2018 وارد بازار نشده اند که این موضوع بیشتر به وضعیت اقتصادی کشور کمک کرده و باعث قیمت خودروهای خارجی بیش از پیش افزایش می یابد از جمله خودروهای خارجی عرضه شده در بازار کشورمان می توان به مدل های مختلف کیا کره ای، تویوتا ژاپنی، بنز آلمانی، رنج روور انگلیسی، هیوندای کره ای، آلمانی اشاره کرد. پورشه، مازراتی ایتالیایی، ب ام و آلمان و …. اگر شما صاحب هر مدل خودرو از برندهای ذکر شده یا سایر خودروهای خارجی در بازار هستید، توصیه می کنیم حتما صافکاری را در مرکز بهترین صافکاری خودروهای خارجی در تهران در نظر بگیرید.

بهترین صافکار ماشین خارجی در تهران باید قبل از شروع کار کلیه مراحل را با جزئیات و قیمت اعلام کند.
قبل از شروع کار باید تمامی قسمت های اضافی بدنه (دستگیره در) برداشته شود تا فرد بتواند به راحتی به قسمت مورد نظر برای صافکاری ماشین دسترسی پیدا کند.
فرد باید با حوصله و صبر کافی فرآیند تعمیر را انجام دهد نه صافکاری با ماشین تحت فشار.
در صورت امکان برای صاف کردن هر قسمت با ابزار مربوطه از داخل بدن به بیرون ضربه بزند و مراقب شدت ضربات باشد
گرما به ناحیه آسیب دیده کمک می کند تا راحت تر تغییر شکل دهد. آهن باید به اندازه گرمایی باشد که به بدن می دهد. وسواس در خرج کردن تا گرمای شدید باعث آسیب های جدید نشود.
سطح بدنه خودرو در طول صافکاری باید دائماً در معرض نور خورشید باشد. زیرا این نور جذب بدن می شود و کمک زیادی به تعمیرکار می کند.
هر زمان که شرایط اجازه دهد، هیچ عضوی از بدنه نباید تعویض شود. زیرا هیچ محصولی در بازار کیفیتی برابر با قطعات موجود در کارخانه ندارد. همچنین تعویضی هر قسمت از بدنه خودرو هزینه زیادی برای شما خواهد داشت.
به قطعات همسان (مانند درها) دقت کنید تا دقیقاً بعد از صافکاری در یک راستا قرار گیرند.اگر بعد از صافکاری، رنگ مورد نیاز بود؛. باید از بتونه نازک استفاده شود. درز ضخیم به مرور زمان ترک می خورد.
صورت امکان، تضمین می‌کند که مراحل کار بدون رنگ انجام می‌شود.
دقیقاً از کد رنگ بدنه مشخص شده توسط سازنده خودرو استفاده می کند. البته در اینجا کیفیت نیز مهم است. زیرا رنگ بی کیفیت به مرور زمان و در اثر قرار گرفتن در معرض آفتاب خواص اولیه خود را از دست می دهد.
بین قسمت رنگ شده و رنگ نشده نباید مرزی (حتی جزئی) وجود داشته باشد.
پس از اتمام کار، تمام قسمت های ماشین باید به درستی بسته شده و هیچ پیچی باقی نماند.
بعد از صافکاری کمی با ماشین رانندگی کنید. ماشین نباید لرزش داشته باشد یا صدایی تولید کند.
یک صافکار ماهر ماشین خارجی باید در نگهداری وسایل خود دقت لازم را داشته باشد و نظافت را بخصوص در هنگام نقاشی رعایت کند. زیرا کوچکترین آلودگی در رنگ باعث خراب شدن رنگ خودرو می شود.

وقتی در شهرهای بزرگ زندگی می کنیم، امکان ندارد که تصادفی رخ ندهد. شما قطعا در زندگی خود به صافکاری ماشین خارجی نیاز خواهید داشت. برای انجام این عملیات باید به یک مرکز معتبر و متخصص در این زمینه مراجعه کرد. مستر مکانیک یکی از بهترین هاست. برای درخواست خدمات خارجی خودرو صافکاری می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید

سخن آخر

 

اگر صافکاری ماشین با رنگ انجام شود؛. قیمت خودرو بسته به میزان آسیب و تغییر رنگ کاهش می یابد. بنابراین در انتخاب بهترین صافکاری ماشین خارجی باید دقت زیادی داشته باشید و وسیله نقلیه خود را به هیچ شخص نا واردی نسپارید. زیرا ممکن است علاوه بر صرف هزینه زیاد، ظاهر خودروی شما همچنان مناسب نباشد.
همانطور که می بینید، صافکاری ماشین های خارجی به دقت بسیار بالایی نیاز دارند. همچنین عزیزان در این مقاله با انواع تجهیزات مورد استفاده در خودروهای صافکاری خارجی نیز آشنا شدید. علاوه بر این، ما در مورد تاریخچه اتومبیل های صافکاری صحبت می کنیم. ما در مستر مکانیک همیشه در تلاشیم تا بهترین کارها را به شما ارائه دهیم. اگر شما هم قصد استفاده از این خدمات را دارید، می توانید با مشاوران تماس بگیرید. راه های ارتباطی با مستر مکانیک از طریق شماره تماس های زیر می باشد.

مستر مکانیک این تضمین را میدهد که همانند روز اول از خودروی خود نهایت لذت را ببرید

Like The First Day

برای رفع مشکل خودروی خود و یا هماهنگی جهت ارسال خودروبر رایگان در تمامی نقاط تهران ، با کارشناسان مستر مکانیک تماس بگیرید

راه های ارتباطی با مستر مکانیک

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: محتوا محافظت شده میباشد