صافکاری و نقاشی

صافکاری و نقاشی هیوندای سنتنیال

صافکاری و نقاشی تخصصی هیوندای سنتنیال

هیوندای سنتنیال یک سدان لوکس با موتور جلو، دیفرانسیل عقب، چهار در و پنج سرنشین است که توسط هیوندای از سال 1999 تا 2016 تولید و فروخته شد. در سال 2009، هیوندای نسل دوم را با پلت فرم دیفرانسیل عقب به بازار عرضه کرد. با BMW Series 7، Mercedes S Class، Audi A8 و Lexus LS. از آگوست 2014، نسل دوم در کره جنوبی، روسیه، چین، ایالات متحده، کانادا، آمریکای مرکزی و جنوبی – و همچنین خاورمیانه به فروش خواهد رسید.
در سال 2003، هیوندای “سنتنیال جدید” خود را معرفی کرد که طراحی هود و بخشی از فضای داخلی را تغییر داد. به تازگی صفحه نمایش 7 اینچی برای صندلی عقب، چراغ زنون، سنسور پارک جلو معرفی شده است. تهویه صندلی های خنک کننده و گرمایشی، کنترل آب و هوا با پاک کننده هوا (2003)، صندلی های چرمی آلکانترا (2007) معرفی شد. از سال 2005، انواع موتورهای 3.0 و 3.5 سیگما V6 با انواع موتورهای 3.3 و 3.8 لامبدا V6 که توسط هیوندای Motors طراحی و توسعه یافته بودند، جایگزین شدند. اما گیربکس اتوماتیک تغییر نکرده است. هیوندای به طور رسمی نسل اول Equus را در نوامبر 2009 متوقف کرد.

بخش صافکاری هیوندای سنتنیال

صافکاری PDR
صافکاری بدون رنگ به صورت تخصصی
شاسی کشی خودرو
صافکاری با لیزر
تعمیر سپر خودرو های معمولی و دارای سنسور و رادار
تخصص در امور تیونینگ
تعویض قطعه به صورت فابریک
بستن گیت و فیس لیفت

بخش نقاشی هیوندای سنتنیال

نقاشی و اتاق رنگ مخصوص خودرو همانند کارخانه
کارشناسی رنگ خودرو
سرامیک بدنه خودرو
واکس خودرو
پولیش بدنه خودرو
رنگ کردن بدنه خودرو بصورت فابریک
مات کردن بدنه ماشین به صورت سه بعدی
قلم گیری خودرو
لیسه گیری ماشین تضمینی
رنگ کردن رینگ خودرو و کلیپر

بخش دیتیلینگ هیوندای سنتنیال

رفع خط و خش ماشین به صورت تخصصی و حرفه ای
احیای رنگ خودرو تضمینی
رفع آفتاب سوختگی خودرو با فناوری مدرن
شفاف سازی چراغ ماشین با دستگاه آلمانی

مستر مکانیک یکی از مراکز تخصصی تعمیر خودرو کیا در ایران می باشد. در مستر مکانیک کلیه امور مربوط به صافکاری و تعمیر بدنه و قطعات مختلف خودروهای کیا توسط افراد متخصص و با تجربه در تعمیرگاه هیوندای انجام می شود و برای اطمینان از کیفیت صافکاری هیوندای سنتنیال کلیه خدمات با گارانتی معتبر ارائه می شود.

خرید لوازم یدکی خودرو

نمونه کارها

برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر به صفحه اینستاگرام ما مراجعه کنید

صافکاری و نقاشی حرفه ای هیوندای سنتنیال

با گذشت زمان روش های قدیمی صافکاری داخل خودرو به دلیل آسیب هایی که به آن وارد شده است منسوخ شده است.امروزه روش های جدیدی برای این منظور طراحی و اجرا شده است که از آسیب رساندن هیوندای سنتنیال به سطح بدنه خودرو برای ضربه زدن به قسمت مورد نظر جلوگیری می کند که یکی از این روش ها صافکاری هیوندای سنتنیال pdr می باشد که در ادامه به شرح آن می پردازیم
صافکاری هیوندای سنتنیال
صافکاری بدون رنگ ماشین هیوندای سنتنیال
همانطور که در بالا توضیح داده شد، صافکاری در روش های مدرن مستلزم استفاده از چندین دستگاه به طور همزمان بسته به میزان آسیب وارده به بدنه خودرو است. مزیت استفاده از این تجهیزات این است که به سطح و رنگ خودرو آسیب نمی رساند. (کلیه فعالیت های این تجهیزات در سطح داخلی خودرو استفاده می شود) ابزارهایی مانند تگرگ، دستگاه مکنده، دستگاه هات تانک، دستگاه بدنه داغ، استپلر نقطه ای و ابزار صاف کننده میله PDR از جمله تجهیزاتی هستند.
در رویه های صافکاری Colorless قطعات آسیب دیده بدون رنگ تعمیر می شوند که امکان تعویض قطعه را فراهم می کند و نقش مهمی در قیمت خودرو دارد. زیرا تعویض بدنه هیوندای سنتنیال قیمت خودرو را پایین می آورد. یکی دیگر از مزایای استفاده از این روش ها جلوگیری از تعویض قطعات خودرو است، باز شدن قطعات خودرو در بیشتر موارد باعث ایجاد تغییراتی در بدنه خودرو می شود.صافکاری هیوندای سنتنیال

ماشین صافکاری با کمک PDR

ترمیم فرورفتگی بدون نقطه صافکاری یکی از روش های صاف کردن بدون رنگ است که به معنی ترمیم بدن بدون رنگ و در مواردی که آسیب وارده به بدنه کم است و بدون نیاز به ضربه های سخت ترمیم می شود. مهمترین ابزار این روش میله های pdr می باشد که از استحکام بالایی برخوردار بوده و از فولاد با آلیاژهای مختلف ساخته شده است. این میله ها ناهمواری های کف خودرو را از بین می برند و از بلند شدن آن جلوگیری می کنند. این میله ها در مدل های پرفورمنس زیادی در قسمت های مختلف خودرو عرضه می شوند و معمولا به صورت پکیج کامل در بازارهای افترمارکت موجود می باشند.

انواع میلگرد pdr شامل موارد زیر است:
قطب چرخان: برای استفاده در مکان هایی که می توانید قطب را بچرخانید.
اهرم: برای استفاده با اهرم در قسمت های نازک مانند کاپوت.
میله دم ماهی: برای استفاده در مناطقی که فضای کمی برای تراز کردن دارند

نحوه استفاده از استیک های pdr
میله PDR به عنوان اهرمی عمل می کند که نقطه اعمال نیرو و قسمت تکیه گاه با فرورفتگی بدنه خودرو برخورد می کند و بسته به نقطه آسیب دیده شکل متفاوتی دارد.قسمت دیگر کیت سر میله است که قدرت بازو را به تکیه گاه منتقل می کند که به دلیل مهارت بهبود این استحکام، افسردگی یا آسیب را از بین می برد.
صافکاری هیوندای سنتنیال
صافکاری ماشین PDR هیوندای سنتنیال
همانطور که اشاره کردیم بدنه صافکاری هیوندای سنتنیال نقش اساسی در سلامت خودرو دارد. صافکاری در روش PDR برای اصلاح فرورفتگی های کوچک استفاده می شود. کاربردهای این روش در صافکاری هیوندای هیوندای سنتنیال عبارتند از:

از بین بردن فرورفتگی های بدن به دلیل تصادفات جزئی
کاهش میزان بتونه در حال حاضر صافکاری روی بدن
برداشتن فرورفتگی های ناشی از تگرگ
صافکاری هیوندای سنتنیال فرآیندی است که در آن تلاش‌ها برای تعمیر نقاط یا قطعات آسیب‌دیده توسط مجموعه‌ای از ماشین‌ها صاف می‌شوند. صافکاری مانند بسیاری موارد دیگر اصول خود را دارد و یک مکانیک خوب باید دانش و مهارت کافی در رابطه با رفع ایراد ایجاد شده در محفظه خودرو داشته باشد. تهران پلاس یکی از مراکز تخصصی صافکاری و رفع انواع مشکلات بدنه خودرو هیوندای سنتنیال می باشد.در تهران پلاس هر نوع ایراد ایجاد شده در بدنه هیوندای سنتنیال با توجه به میزان آسیب با جدیدترین دستگاه ها رفع می شود تا در حین صافکاری کمترین آسیب را به بدنه و سایر قطعات خودرو وارد کند.
فرآیند صاف کردن و رنگ آمیزی ممکن است بسته به نوع و شدت ضربه متفاوت باشد. صافکاری در صورت نیاز به بازکردن قطعات قابل انجام است، اما در برخی موارد با توجه به میزان و شدت آسیب، بازکردن قطعات و رفع مشکل ایجاد شده در بدنه خودرو ضروری است. در صورتی که آسیب وارده به بدنه خودرو بیش از حد معمول باشد، ترجیحاً قطعه مورد نظر با قطعات جدید تعویض شود.

صافکاری هیوندای سنتنیال
قیمت صافکاری هیوندای سنتنیال
قیمت صافکاری هیوندای سنتنیال بسته به میزان آسیب و روش مورد نیاز صافکاری متفاوت است. همچنین تجربه و مهارت کارگر صاف از دیگر مواردی است که در تعیین قیمت نهایی نقش دارد صافکاری هیوندای سنتنیال.
صافکاری هیوندای سنتنیال
در این مقاله به بررسی خودروی کره ای هیوندای سنتنیال و جدیدترین روش به صافکاری این خودروی محبوب پرداخته ایم. صافکاری یک موضوع تخصصی است و اگر می خواهید ماشین صافکاری شما به صورت کاملا طبیعی انجام شود، باید توسط متخصصان انجام شود.

مستر مکانیک این تضمین را میدهد که همانند روز اول از خودروی خود نهایت لذت را ببرید

Like The First Day

برای رفع مشکل خودروی خود و یا هماهنگی جهت ارسال خودروبر رایگان در تمامی نقاط تهران ، با کارشناسان مستر مکانیک تماس بگیرید

راه های ارتباطی با مستر مکانیک

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: محتوا محافظت شده میباشد