صافکاری و نقاشی

لیسه گیری خودرو

لیسه گیری تخصصی خودروهای ایرانی و خارجی

یکی از راه های رفع خراش های عمیق روی خودرو، لیسه گیری خودرو است. پولیش یکی از فرآیندهایی است که در زمینه صاف کردن و رفع خراش های مختلف روی خودرو انجام می شود. لیسه گیری خودرو فرآیندی دقیق است و باید توسط افراد متخصص و حرفه ای انجام شود، بنابراین باید مرکز صافکاری و نقاشی خودرو و افراد حرفه ای مطمئن را انتخاب کنید.

در حال حاضر بدنه تمامی خودروها از سه لایه فلزی تشکیل شده است و در صورت ایجاد خط و خش بر روی بدنه خودرو بسته به عمق خراش می تواند سطوح مختلفی را تحت تاثیر قرار دهد و اگر فقط لایه اول آسیب دیده باشد، خراش ایجاد می شود. خواهد بود که به آن خراش سطحی می گوییم و این نوع خراش را می توان با پولیش زدن معمولی به راحتی از بین برد، اما اگر خراش عمیق تر باشد و به لایه های دوم و سوم خودرو نفوذ کند به آن خراش عمیق می گویند و برای روش های دیگر استفاده می شود. یکی از روش های کاربردی و عالی لیسه گیری ماشین میباشد.
همانطور که گفته شد لیسه گیری برای خراش هایی استفاده می شود که به لایه های دوم و سوم بدنه خودرو نفوذ کرده است، این نوع خراش ها در اکثر موارد رنگ خودرو را خراب می کنند و اگر برای رفع خراش سریع اقدام نکنید، پس از یک در مدت کوتاهی قسمت بالایی خودرو به سرعت می افتد و قسمت آسیب دیده نیاز به رنگ آمیزی مجدد دارد. پس از ایجاد خراش های عمیق بر روی خودرو، ابتدا محل خراشیده شده با تمهیدات مخصوص لیسه کشی شسته می شود، پس از خشک شدن، محل آسیب دیده زیر نور خورشید یا اشعه ماوراء بنفش قرار می گیرد تا سطح و عمق آن افزایش یابد، آسیب باید به طور دقیق مشخص شود. در این مرحله از بتونه سنگ و رنگ خشک برای پر کردن ناحیه آسیب دیده استفاده می شود.فرورفتگی را می توان با رنگ جامد یا رنگ خشک بسته به کد رنگ خودرو پر کرد، پس از جذب کامل رنگ توسط بدنه خودرو، لیسه گیری شده ها شروع به از بین رفتن می کنند متاسفانه در برخی از مراکز عملیات پولیش خودرو انجام نمی شود و در نتیجه این رنگ های اضافی روی بدنه خودرو خشک می شود و باعث کدر شدن قسمت های اطراف ناحیه آسیب دیده می شود.ما تمامی مراحل را با نهایت دقت و ظرافت انجام می دهیم تا مشکلی در بدنه خودرو شما ایجاد نشود.

لیسه گیری خودرو
پولیش در واقع تکمیل کننده قسمت رنگ آمیزی و لیسه گیری خودرو است و برای تمیز کردن و پاک کردن رنگ اضافی روی خودرو واجب و باید استفاده شود.

لیسه گیری خودرو چیست ؟

با لیسه گیری تمام خراش های عمیق روی بدنه خودرو از بین می رود.
به زبان ساده، خراش روی بدنه خودرو لیسه گیری نامیده می شود.
بدنه تمامی خودروها از سه لایه فلزی ساخته شده است و هرگونه آسیب، خط و خش و ناهمواری بر روی خودرو ظاهری ناخوشایند و ارزان شدن خودرو را به همراه خواهد داشت.
خوشبختانه این روزها وجود مراکز تخصصی مانند مستر مکانیک ، رفع هر گونه مشکلی که از نظر ظاهری یا فنی در خودروها وجود دارد را آسان کرده است.
با توجه به اینکه اگر رفع خراش ها به طور کامل انجام نشود در این صورت ترک هایی با رنگ روی خودرو ایجاد می شود که آن را بسیار ناخوشایند می کند.
بنابراین باید تعمیر ایرادات بیرونی خودرو را به کارگاه ها و افراد متخصص بسپارید تا مشکلات خودرو به بهترین شکل ممکن و با بالاترین کیفیت برطرف شود.

تفاوت بین لیسه گیری ماشین و قلم گیری ماشین چیست؟

تفاوت های بین لیسه گیری و قلم گیری ماشین به شرح زیر است:
پس از اتمام کار، قلم گیری به راحتی تشخیص داده می شود، اما در نهایت لیسه گیری رنگ ماشین، خط و خش تقریباً نامرئی می شود و کار تمیز و دقیقی به شما ارائه می شود.
در فرآیند لیسه گیری خودرو، لایه های رنگ به خوبی خشک می شوند، بنابراین رنگ حتی با شستشوی آب با فشار بالا، پولیش و غیره از بین نمی رود.
لیسه گیری هزینه ماشین بسیار بالاتر از هزینه های قلم گیری است. زیرا زمان بیشتری نسبت به قلم گیری خودرو نیاز دارد.
به طور کلی ماشین لیسه گیری روش بهتری برای رفع خراش های عمیق روی بدنه خودرو در نظر گرفته می شود.

خرید لوازم یدکی خودرو

مراحل لیسه گیری تخصصی بدنه خودرو

همانطور که گفته شد به رفع خراش های عمیق بدنه خودرو لیسه گیری می گویند که مراحل خاصی دارد و باید توسط افراد متخصص و حرفه ای انجام شود بسیار عالی خواهد بود و تمامی خراش های روی خودرو به راحتی برطرف می شود.

در مرحله اول تیم تخصصی لیسه گیری با بررسی دقیق خودرو و مشخص کردن سطح و محل دقیق خراش ها شروع به پرکردن خراش ها می کند و بدین ترتیب تمامی فرورفتگی ها با رنگ خشک یا سفت پوشانده شده و سپس صاف می شوند.

در این مرحله به کمک برس های نرم تمامی افزودنی های رنگی روی قطعات خودرو به صورت کاملا حرفه ای حذف می شود.
بنابراین تشخیص قسمت آسیب دیده از سطح صاف غیرممکن است.

نمونه کارها

برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر به صفحه اینستاگرام ما مراجعه کنید

بعد از لیسه گیری ماشین چه باید کرد ؟

بعد از اینکه لیسه گیری خودرو انجام شد نوبت پولیش است، در واقع پولیش یکی از آخرین مراحل برای لیسه کشی است.
در این مرحله با کمک دستگاه های پولیش برس نرم یا دستگاه های پولیش مخصوص، کارشناسان شروع به پولیش کاری می کنند که باید قبل از صافکاری pdr خشک شود.در واقع پولیش انجام شده با توجه به رنگ بدنه خودرو مشخص می شود و با کمک دستگاه های پیشرفته خاص می توان رنگ خودرو را به دقت تشخیص داد.

و پس از انجام پولیش نوبت به واکس بدنه می رسد که در این صورت متخصصین تیم مستر مکانیک واکس را به بهترین شکل ممکن انجام می دهند و در نتیجه تمامی مشکلات و آسیب های وارده بر بدنه خودرو می باشد. در حد توان ما حذف خواهد شد و تعمیر خواهد شد

هزینه لیسه گیری خودرو چقدر است ؟

یکی از موارد مهم در بحث تعمیرات داخلی و خارجی خودرو بحث هزینه و قیمت است و همه رانندگان می خواهند خدمات مناسب و عالی را با قیمت مناسب و کمتر دریافت کنند که تنها در صورت یافتن مراکز خدمات تخصصی معتبر و حرفه ای امکان پذیر است. شما می توانید خدمات ویژه را با قیمت بسیار مناسب دریافت کنید.

بسیار مهم است و اگر همه این موارد به صورت تخصصی و کامل انجام شود در این صورت افت قیمت فروش خودرو رخ نمی دهد.و با توجه به اینکه مشکل صافکاری و رنگ آمیزی و رفع ایرادات سطحی خودرو بسیار حائز اهمیت بوده و می تواند تاثیر مستقیمی بر قیمت نهایی محصول داشته باشد.

به همین دلیل تمامی رانندگان باید در انتخاب سرویس تخصصی رفع خش خودرو دقت لازم را داشته باشند تا کار به بهترین شکل ممکن انجام شود.
خوشبختانه با وجود مراکز خدمات تخصصی لیسه گیری ماشین این امر به راحتی امکان پذیر است.

رفع خط و خش خودرو با لیسه گیری ماشین

خش های ماشین را با لیسه گیری پاک کنید
همه رانندگان ممکن است روزی دچار تصادفی شوند که باعث ایجاد خط و خش و آسیب سطحی یا عمیق به قسمت های مختلف خودرو شود و در واقع روزی همه رانندگان برای رفع ایرادات ظاهری و فنی خودرو به یک مرکز تخصصی نیاز خواهند داشت.
و مهمترین چیز در مورد آن این است که شما باید مرکز تخصصی را پیدا کنید که همه خدمات را در یک مکان به متخصص ارائه می دهد.
در این صورت تمام نگرانی ها در مورد کیفیت خدمات ارائه شده کاملاً از بین می رود.
و بدون نگرانی می توانید هر مشکلی را که به هر دلیلی در بخش های مختلف شما پیش بیاید به راحتی حل کنید.
مرکز تعمیرات تخصصی لیسه گیری یکی از بهترین مراکزی است که تمامی خدمات را با استفاده از کادری بسیار حرفه ای ارائه می دهد و با دریافت مشاوره آنلاین می توانید به راحتی بسیاری از مشکلات را برطرف کنید.
همچنین می توانید از طریق پذیرش آنلاین نوبت رزرو کرده و از خدمات ویژه این مجموعه بهره مند شوید.
در حال حاضر مرکز خدمات تخصصی لیسه گیری یکی از بهترین مراکز تعمیر خودرو است که خدمات متنوعی را ارائه می دهد
و تمامی رانندگان می توانند به راحتی به سایت مستر مکانیک مراجعه کرده و جزئیات لازم را در رابطه با خدمات ویژه ارائه شده برای دسترسی به خدمات فوق حرفه ای و فوق العاده با کیفیت دریافت کنند.در واقع می توان گفت رفع خط و خش ماشین با لیسه گیری و با بهترین تکنیک ها و دستگاه ها و فوق العاده حرفه ای یکی از خدمات ویژه ارائه شده توسط این مجموعه است که امکان رفع تمامی مشکلات بدنه را با کمترین قیمت فراهم می کند.

اهمیت پولیش خودرو بعد از لیسه گیری ماشین

پولیش و واکس زدن بدنه آخرین مرحله ماشین لیسه گیری محسوب می شود. در این قسمت از مقاله به نکات مهم مربوط به پولیش خودرو اشاره می کنیم:
پولیش محل آسیب دیده با رنگ سخت و دستگاه پولیش قوی انجام می شود.
در مرحله پولیش، بدنه خودرو باید کاملا خشک باشد، تا مواد استفاده شده به داخل فرورفتگی خراش ها پخش نشود.
پولیش خودرو باید بر اساس نوع رنگ بدنه انتخاب شود تا از آسیب به رنگ خودرو جلوگیری شود.
در مرحله پولیش ماشین ، متخصص باید بر اساس میانگین دمای هوا و نوع استفاده از خودرو، واکس مناسب را انتخاب کند. معمولاً برای این عمل از موم نرم استفاده می شود.

لیسه گیری خودرو

بهترین مرکز لیسه گیری ماشین در تهران

مهم ترین گزینه هایی که امکان دستیابی به نتایج عالی از یک خودروی لیسه گیری را فراهم می کند، تخصص و مهارت صنعتگر با استفاده از تجهیزات یا دستگاه های مدرن و پیشرفته است.
خوشبختانه حضور افراد بسیار حرفه ای و مجردی که تجربه بالایی در رفع ایرادات خودرو دارند باعث شده تا با مراجعه به مرکز خدمات مستر مکانیک به نتایج عالی دست پیدا کنید.
در واقع در این گروه همه از تخصص خاصی برخوردارند و به نوعی حضور کارشناسان در کنار هم تیمی فوق العاده قوی را ایجاد کرد که به صورت کاملا حرفه ای خدمات ارائه می دهد.
به خصوص بحث لیسه گیری خودرو در تهران که برای مردم بسیار حائز اهمیت است در این مجموعه به صورت فوق العاده حرفه ای انجام می شود و برای رفع مشکلات ظاهری خودرو از جدیدترین و جدیدترین تجهیزات استفاده شده است که همه اینها باعث می شود امکان جلب رضایت مشتری و دستیابی به نتیجه با حداقل هزینه تضمینی عالی دریافت می شود.

نتیجه گیری

متاسفانه گاهی دیده می شود که افراد به دلیل هزینه کم به مراکز غیرحرفه ای و مبتدیانی مراجعه می کنند که با روش های سنتی خدمات ارائه می دهند.
و این باعث می شود که نتوان به صورت کاملا حرفه ای خط و خش روی سطح خودرو را از بین برد.
هرگز نباید برای کاهش هزینه ها یا پرداخت هزینه های زیادی برای خدمات حرفه ای به افراد غیرحرفه ای مراجعه کنید.
در واقع با یافتن یک مرکز حرفه ای و قابل اعتماد می توانید خدمات بسیار حرفه ای و مطمئن را با مناسب ترین قیمت دریافت کنید.
خوشبختانه امروز با حضور مرکز خدمات لیسه گیری تمامی دغدغه های مشتریان بابت این مشکل برطرف شده است.
زیرا این گزینه فوق العاده حساس و مهمی است که حساسیت و ظرافت فوق العاده بالایی می طلبد.
پس می توان نتیجه گرفت که مهمترین گزینه ای که می تواند شما را وادار به دریافت خدمات مورد نیاز مربوط به رفع مشکلات ظاهری و فنی خودرو به صورت فوق العاده حرفه ای و مطمئن کند.
باید به مراکز معتبری به نام بهترین مرکز لیسه گیری در تهران مراجعه کنید.لازم به ذکر است کلیه خدمات ارائه شده توسط این مجموعه تضمینی بوده و توسط افراد بسیار حرفه ای که دوره های خاصی را گذرانده اند انجام می پذیرد.
قیمت تمامی خدمات ارائه شده در این مجموعه بسیار مناسب است و نگران قیمت آن نباشید.
در حال حاضر مرکز تعمیرات مستر مکانیک یکی از بهترین مراکز تعمیر خودرو خارجی در تهران است که می تواند تمامی مشکلات خودروهای خارجی را از صفر تا صد را حل کند.
و به راحتی می توانید با مراجعه به این مجموعه فوق حرفه ای تمامی مشکلات را به یکباره حل کنید.
مهمترین مزیت مراجعه به مرکز  دسترسی آسان تمامی مشتریان به افراد بسیار حرفه ای است که خدمات مربوط به رفع مشکلات خودرو را ارائه می دهند.
در عمل دیگر نگرانی بابت کیفیت خدمات دریافتی وجود نخواهد داشت.
و تمامی مشکلاتی که ممکن است در خودروهای خارجی وجود داشته باشد به طور کامل برطرف شده است. به طور خاص، تمام مسائل ظاهری به شیوه ای بسیار حرفه ای انجام می شود که همه با رضایت صفر تا صد مشتری با قیمت بسیار مناسب انجام می شود.

مستر مکانیک این تضمین را میدهد که همانند روز اول از خودروی خود نهایت لذت را ببرید

Like The First Day

برای رفع مشکل خودروی خود و یا هماهنگی جهت ارسال خودروبر رایگان در تمامی نقاط تهران ، با کارشناسان مستر مکانیک تماس بگیرید

راه های ارتباطی با مستر مکانیک

5/5 - (7 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: محتوا محافظت شده میباشد