صافکاری و نقاشی

صافکاری درب خودرو

صافکاری تخصصی درب خودرو

هنگامی که بدنه خودرو بر اثر تصادف یا برخورد با جسم دیگری آسیب می بیند، هر صاحب خودرو می خواهد آسیب وارد شده به خودرو را به بهترین شکل ممکن در کمترین زمان و با بهترین قیمت ترمیم کند. صافکاری درب خودرو بخشی از کارهایی است که باید به صورت تخصصی در صافکاری PDR مدرن انجام شود تا نتیجه کار قابل قبول باشد و خودرو کمترین قیمت را داشته باشد.
صافکاری بی رنگ که امروزه بسیار محبوب است به شما این امکان را می دهد که در صورت بروز تصادف و آسیب جزئی یا عمیق به راحتی از خدمات این نوع صافکاری استفاده کنید. در فرآیند بی رنگ ، در زمان فروش تخفیف ویژه ای برای خودرو وجود ندارد و شاید به همین دلیل است که افراد زیادی از این سرویس استفاده می کنند. در هر صورت باید در بین تعمیرات بدنه به نحوه استفاده از خودرو توجه داشته باشید تا در آینده هنگام فروش خودرو مشکل خاصی پیش نیاید. با استفاده از سرویس بی رنگ می توانید از آسیب بیشتر جلوگیری کنید اما این صافکاری باید توسط صافکاری ماهر و با تجربه انجام شود در غیر این صورت به نتیجه درستی نخواهید رسید.یکی از قسمت های مهم بدنه خودرو درب خودرو می باشد. حدود 70 درصد ماشین‌های دست دوم دارای آسیب‌های جزئی مانند خط و خش، هستند، حدود 35 درصد ماشین‌های دست دوم دارای ایراداتی مانند رنگ و کثیفی هستند و 10 درصد درب‌های خودرو با استوک تعویض شده یافته‌اند.

همانطور که گفته شد درب خودرو نسبت به سایر قسمت های بدنه خودرو در معرض دید بیشتری قرار دارد و صافکاری درب ماشین امری متداول است که در تمامی تعمیرگاه ها انجام می شود. اگر شما نیز به دنبال تعمیرکار مجرب و حرفه ای هستید تا سرویس صافکاری درب خودرو خود را به شما بسپارد، ما با اطمینان تعمیرگاه صافکاری و نقاشی مستر مکانیک را به شما معرفی خواهیم کرد. برای اطمینان از مهارت و تجربه تکنسین های این مرکز کافیست برای دقایقی کامنت های مشتریان ما را نگاهی بیاندازید

صافکاری درب خودرو یکی از مهم ترین و ضروری ترین خدمات برای حفظ و بهبود وضعیت خودرو محسوب می شود. بنابراین انتخاب صافکاری درب خودرو ابزار و تجهیزات موجود، مهارت و تجربه متخصص بسیار مهم است.به قیمت های قابل قبول و همچنین نظرات و تجربیات مشتریان توجه کنید.

نمونه کارها

برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر به صفحه اینستاگرام ما مراجعه کنید

صافکاری درب خودرو

صافکاری درب ماشین شامل تعمیر و نگهداری خودروهایی است که؛. ضربه خوردن و صدمه دیدن بر اثر تصادف یا ضربه زدن به چیزی. درب خودرو یکی از قسمت هایی است که به راحتی قابل مشاهده و تشخیص است. و بنابراین خراش و خم شدن روی آن برای صاحب خودرو ناراحت کننده است. برای انجام تعمیرات درب خودرو ابتدا باید نوع آسیب را ارزیابی کرد. در این صورت امکان ؛. آسیب دیدگی، لمس و استفاده از ابزارهای خاص مانند ابزار تعمیر خودرو را بررسی کنید. برای این منظور اغلب از درب های خودرو صافکاری PDR استفاده می شود. درست است که صافکاری PDR مزایای زیادی دارد اما بسته به شرایط ممکن است برای صافکاری درب های خودرو از روش های دیگری مانند سنگ زنی، نرم کردن، رنگ آمیزی یا تعویض قطعات خودرو استفاده شود. اما در بین تمامی این روش ها باید بگوییم که صافکاری درب خودرو به روش پی دی آر بهترین است.

صافکاری و نقاشی تخصصی درب ماشین

به طور کلی درب خودرو یکی از قطعاتی است که ظاهر خودرو را به شدت تحت تاثیر قرار می دهد و در بسیاری از مواقع به دلیل عدم مهارت کافی در تعدیل خودرو، صاحب خودرو مجبور به تعویض درب خودرو می شود که این امر موجب هزینه های زیادی می شود. برای آنها زیرا تیم صافکاری درب ماشین مستر مکانیک با استفاده از تجهیزات ویژه و مدرن می تواند نوع ضربه و میزان آسیب وارده به درب خودروی شما را شناسایی کند تا بتوانید بهترین تصمیم را در مورد درب خودرو خود بگیرید.وستینال مجموعه ای از خدمات خودرویی است که ؛. سرویس صافکاری و رنگ آمیزی درب ماشین موجود است. اگر می خواهید از هزینه نگهداری صافکاری درب خودرو در وستینال مطلع شوید، می توانید همه روزه از ساعت 9 صبح تا 8 بعد از ظهر با ما تماس بگیرید.

خرید لوازم یدکی خودرو

رنگ آمیزی خودرو و صافکاری دو فعالیت مکمل هستند که خودروهای آسیب دیده را بازیابی و به حالت اولیه باز می گرداند.

مهارت هایی که یک نقاش درب ماشین باید داشته باشد عبارتند از:

• تعیین میزان خسارات ناشی از تصادف رانندگی
• بتونه درست کنید و از آن برای تقویت سطح استفاده کنید
• استفاده از رنگ های صحیح و مشابه سایر قسمت های خودرو
به طور کلی مهارت یک نقاش ماشین این است که محصول نهایی کارش شبیه یک ماشین جدید باشد. یکنواختی رنگ خودرو در همه جا بسیار مهم است.

هنگام رنگ آمیزی درب ماشین قبل از هر چیز انتخاب یک صافکار حرفه ای مهم است. هر چه مدل خودرو بالاتر باشد، بازیابی رنگ بدنه آسان تر خواهد بود. تعمیرکار حرفه ای پس از بررسی خرابی، یک صافکاری بی رنگ را روی درب خودرو اعمال می کند.رنگ آمیزی درب خودرو برای هیچ نوع خودروی ایرانی کار سختی نیست. چرا که خودروهای داخلی تقریبا در شرایط خاصی تولید می شوند و هر بدنه به راحتی می تواند تمایل خود را به رنگ آمیزی نشان دهد. با این حال، در این بین، توجه داشته باشید که امروزه بسیاری از افراد بدون شیشه‌های رنگ‌شده خودرو به صافکاری روی می‌آورند زیرا ممکن است این نقاشی با گم شدن خودرو اشتباه گرفته شود. اما صافکاری بدون رنگ درب ماشین همیشه جوابگو نیست و گاهی اوقات چاره ای جز رنگ آمیزی درب ماشین ندارید که می توانید متخصصان ماهر را نیز در مرکز معروف راه دهید.

مستر مکانیک این تضمین را میدهد که همانند روز اول از خودروی خود نهایت لذت را ببرید

Like The First Day

برای رفع مشکل خودروی خود و یا هماهنگی جهت ارسال خودروبر رایگان در تمامی نقاط تهران ، با کارشناسان مستر مکانیک تماس بگیرید

راه های ارتباطی با مستر مکانیک

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
error: محتوا محافظت شده میباشد