صافکاری و نقاشی

صافکاری صندوق عقب

صافکاری تخصصی صندوق عقب خودرو با PDR

نحوه صافکاری بدون رنگ درب صندوق عقب ماشین به میزان قابل توجهی در کیفیت نتیجه کار تاثیر می گذارد به طوری که امروزه بسیاری از افراد به دنبال تعمیر درب صندوق خودروی خود هستند که در تصادف آسیب دیده است تا این کار را به افراد واجد شرایط بسپارند. صافکاری یعنی تعمیر و ترمیم قسمت آسیب دیده بدنه خودرو و همچنین بازیابی یا حفظ ظاهر اولیه آن، درست است که صافکاری PDR نسبت به صافکاری معمولی بهتر است اما این نکته را هرگز فراموش نکنید که کیفیت بالا ، نوع صافکاری را تضمین می کند.
انجام صافکاری بدون رنگ درب خودرو صندوق عقب یکی از خدمات مهمی است که می توانید از مستر مکانیک دریافت کنید.

تصادفات و برخورد اجسام سخت با خودرو یکی از موارد اجتناب ناپذیری است که باعث آسیب دیدن بدنه خودرو در ابتدا و انتهای خودرو می شود.که شامل سپر جلو و صندوق می شود بیشترین صدمات را می گیرند اکثر این تصادفات جزئی هستند و رنگ بدنه خودرو آسیب نمی بیند اما اگر می خواهید قیمت خودرو کاهش پیدا نکند باید از صافکاری تخصصی صندوق عقب استفاده کنید. بدون رنگ یا صافکاری pdr تا به رنگ بدنه خودرو آسیبی وارد نشود

پس از برخورد خودرو با وسیله ای مانند خودروی دیگر و ایجاد فرورفتگی در درب صندوق، نحوه ترمیم فرورفتگی اولین سوالی است که در ذهن راننده ایجاد می شود.در صورت آسیب جدی به درب صندوق، بهتر است صافکاری بدون رنگ درب صندوق باشد.
صافکار ابتدا شدت آسیب درب صندوق را ارزیابی می کند و در صورت نیاز صافکاری درب صندوق را بدون رنگ می کند و در نهایت درب صندوق مانند روز اول می شود.
انجام صافکاری بدون رنگ درب صندوق مزایای زیادی دارد و در مقایسه با صافکاری معمولی یا با رنگ بدنه انواع خودروها به گونه ای طراحی و ساخته شده است که در برابر ضربه های ریز و درشت بسیار سریع می باشد. همه ما می دانیم که تصادف یک مشکل کاملا طبیعی است و احتمال برخورد آنها با لوازم جانبی مختلف و ایجاد فرورفتگی در بدنه خودرو از جمله درب صندوق و غیره وجود دارد. پس از برخورد خودرو با وسیله ای مانند خودروی دیگر و ایجاد فرورفتگی در درب صندوق، نحوه ترمیم فرورفتگی اولین سوالی است که در ذهن راننده ایجاد می شود. در صورت آسیب جدی به درب صندوق، بهتر است صافکاری بدون رنگ درب صندوق باشد.

صافکاری درب صندوق عقب با PDR

خودرو یکی از لوازم ضروری و مهم زندگی در دنیای امروزی است که روز به روز شاهد افزایش تعداد خودروها در شهرها هستیم و همین مشکل باعث شده تا میزان تصادفات تا حد زیادی افزایش یابد.درب ماشین صندوق از چندین لایه فلزی ایجاد شده که با روکش های رنگارنگ پوشانده شده و شیک و جذاب به نظر می رسد.

اما اگر تصادف کوچکی اتفاق بیفتد نه تنها صافی و یکنواختی سطح را از دست می دهد، بلکه لکه هایی روی خودرو ایجاد می کند که در نهایت منجر به از بین رفتن ظاهر اولیه خودرو می شود. اما جای نگرانی نیست زیرا هرگونه خط و خش روی درب خودرو صندوق با صافکاری بدون رنگ درب صندوق تعمیر می شود.

خرید لوازم یدکی خودرو

اگر آسیب جزئی باشد، مشکل را می توان به راحتی با میله های PDR حل کرد. و در صورت آسیب جدی به رنگ خودرو با صافکاری و رنگ آمیزی می توانید ظاهر قبلی خودرو را به حالت اولیه بازگردانید.

نمونه کارها

برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر به صفحه اینستاگرام ما مراجعه کنید

بهترین راه حل برای رفع فرورفتگی درب صندوق

صافکاری بدون رنگ درب صندوق یکی از بهترین و موثرترین روش ها برای رفع فرورفتگی درب صندوق می باشد که بخشی از بدنه خودرو بوده است، لازم به ذکر است که این کار باید توسط افراد مجرب و واجد شرایط انجام شود در غیر این صورت راضی نخواهید بود. با نتیجه تعداد زیادی از افراد ترجیح می دهند برای تعمیر و ترمیم فرورفتگی درب صندوق خودرو خود به کارگاه خود مراجعه کنند که اگر شما هم جزو این دسته از افراد هستید توصیه می شود از انجام صافکاری در منزل خودداری کنید. به خصوص افرادی که هیچ دانشی در این زمینه ندارند و دقیقا نمی دانند باید چه کار کنند، به دلیل عدم تجربه می توانند میزان آسیب دیدگی درب صندوق خود را افزایش داده و وضعیت را بدتر کنند.

تعمیر انواع آسیب دیدگی درب صندوق با صافکاری بدون رنگ

خودرو یکی از لوازم ضروری و مهم زندگی در دنیای امروزی است که روز به روز شاهد افزایش تعداد خودروها در شهرها هستیم و همین مشکل باعث شده تا میزان تصادفات تا حد زیادی افزایش یابد. درب ماشین صندوق از چندین لایه فلزی ایجاد شده که با روکش های رنگارنگ پوشانده شده و شیک و جذاب به نظر می رسد.اما اگر تصادف کوچکی اتفاق بیفتد نه تنها صافی و یکنواختی سطح را از دست می دهد، بلکه لکه هایی روی خودرو ایجاد می کند که در نهایت منجر به از بین رفتن ظاهر اولیه خودرو می شود. اما جای نگرانی نیست زیرا هرگونه خط و خش روی درب خودرو صندوق با صافکاری بدون رنگ درب صندوق تعمیر می شود.

مراحل صافکاری بدون رنگ درب صندوق عقب

درب صندوق بی رنگ صافکاری یک کار تخصصی و حرفه ای است، با تماس با متخصص صافکار اولین قدم این است که درب صندوق به دقت بررسی و ارزیابی شود. در مرحله دوم، صافکار تمام ابزار و وسایل مورد نیاز خود را برای رفع آسیب آماده می کند، این تجهیزات شامل وسایل گرمایشی مانند سشوار یا وسایل خنک کننده مانند یخ خشک، اسپری خنک کننده و … می باشد. نجار پس از طی این دو مرحله با استفاده از کاغذ سنباده و آب، قسمت آسیب دیده درب صندوق را تمیز می کند و با شعله مستقیم حرارت می دهد و با چکش به آن می زند تا به حالت اولیه برگردد.در زیر آفتاب آخرین مرحله صافکاریA بدون رنگ روی درب صندوق.تاثیر برند خودرو بر قیمت صافکاری بدون رنگ درب صندوق
در کنار مواردی که بیان کردیم، عامل مهم دیگری نیز در قیمت صافکاری بدون رنگ درب صندوق موثر است، برند خودرو یکی از اصلی ترین و مهم ترین عوامل تعیین کننده قیمت نهایی این نوع صافکاری است. آن دسته از خودروهایی که قیمت بالاتری نسبت به خودروهای دیگر دارند، مواد اولیه ای که برای تعمیر یا ترمیم آن ها استفاده می شود هزینه بیشتری خواهد داشت. مثلاً فایبرگلاس و همچنین رنگی که برای بدنه آنها استفاده می شود یکسان نیست، باعث می شود قیمت صافکاری صندوق ماشین شما تا حد زیادی افزایش یابد، بنابراین باید این نکته را در نظر داشته باشید که صافکاری بدون درب صندوق همه اتومبیل با قیمت این کار به همان صورت انجام نمی شود.

بهترین زمان برای صافکاری بدون درب نقاشی صندوق

بدون رنگ صافکاری برای درب‌های صندوق یکی از راه‌هایی است که تقریباً همه مغازه‌ها می‌توانند آن را انجام دهند، بنابراین اگر فکر می‌کنید درب شما صندوق است، باید از صافکاری بدون رنگ استفاده کنید. شما باید اطلاعات کافی در این زمینه داشته باشید.یکی از نکاتی که باید بدانید این است که درب ماشین صندوق همیشه نیازی به صافکاری بدون رنگ ندارد، گاهی اوقات ممکن است درب صندوق به گونه ای آسیب ببیند که از روش های دیگر یا صافکاری با رنگ برای تعمیر آن استفاده شود. در هر صورت بهتر است به یک گچکار مجرب مراجعه کنید، زیرا او دقیقاً می داند که چه زمانی باید از روش صافکاری بدون رنگ درب صندوق استفاده کنید.

صافکاری صندوق عقب

مزایای استفاده از صافکاری بی رنگ برای تعمیر درب صندوق

انجام صافکاری بدون رنگ درب صندوق به افراد این امکان را می دهد که با صرف کمترین زمان و هزینه درب آسیب دیده خود را به بهترین شکل ممکن تعمیر کنند، این روش صافکاری یکی از مدرن ترین و جدیدترین روش های صافکاری محسوب می شود. به همین دلیل به مردم اطمینان می دهد که نیازی به تعویض درب صندوق و پرداخت هزینه های بالا برای آن نیست. یکی دیگر از مهمترین مزایای استفاده از این روش صافکاری عدم افت قیمت فروش خودرو است. بد نیست بدانید که داشتن این مزیت باعث شده است که تعداد زیادی از افراد صافکاری بدون رنگ را نسبت به صافکاری با رنگ یا ساده برای ترمیم گردن صندوق انتخاب کنند.

دلیل محبوبیت صافکاری PDR صندوق عقب ماشین

علاوه بر مزایا و مزایایی که در قسمت قبل به آن اشاره کردیم، باید بدانید که صافکاری بدون رنگ درب صندوق به دلایل مختلف در بین رانندگان بسیار محبوب شده است، انگار روز اول است. شاید این یکی از مهم ترین دلایلی باشد که این روش بدون رنگ صافکاری توسط تعداد زیادی از افراد مورد استفاده قرار می گیرد، از طرفی استفاده از این نوع صافکاری برای تعمیر درب خودرو صندوق باعث فروش خودرو با قیمت پایین نمی شود. .deliver بر خلاف صافکاری با رنگ که آسیب به وضوح قابل مشاهده است، صافکاری بدون رنگ برای تعمیر درب صندوق به دلیل عدم وجود علائم آسیب و آسیب استفاده می شود.
صافکاری بدون رنگ درب صندوق را می توان یکی از بهترین راه ها برای رفع آسیب ها و مشکلات مربوط به درب صندوق انواع خودروها دانست زیرا اگر صافکاری بدون رنگ و صافکاری را با رنگ یا معمولی مقایسه کنیم مزایای صافکاری بسیار بی رنگ تر است. .بسیاری از افراد پس از تصادف و آسیب دیدن درب صندوق، اولین چیزی که به آن فکر می کنند این است که چگونه آسیب وارد شده به درب صندوق را تعمیر کنند. اگر درب صندوق آسیب زیادی ندیده باشد، صافکاری بدون رنگ راه حل موثری خواهد بود، اما اگر آسیب زیادی دیده باشد، باید از صافکاری با رنگ یا سایر روش های تعمیر استفاده کرد. البته باید یادآور شویم که متخصص صافکاری صافکاری بدون رنگ درب صندوق را تشخیص می دهد

مستر مکانیک این تضمین را میدهد که همانند روز اول از خودروی خود نهایت لذت را ببرید

Like The First Day

برای رفع مشکل خودروی خود و یا هماهنگی جهت ارسال خودروبر رایگان در تمامی نقاط تهران ، با کارشناسان مستر مکانیک تماس بگیرید

راه های ارتباطی با مستر مکانیک

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
error: محتوا محافظت شده میباشد