صافکاری و نقاشی

صافکاری و نقاشی هیوندای وراکروز ix55

صافکاری و نقاشی تخصصی هیوندای وراکروز ix55

هیوندای وراکروز که در اروپا و روسیه با نام هیوندای ix55 شناخته می شود، یک کراس اوور سایز متوسط ​​است که توسط سازنده کره جنوبی هیوندای از سال 2006 تا 2010 تولید شده و در ایالات متحده، کانادا، کره جنوبی، چین، مراکش، آمریکای جنوبی به فروش می رسد. و خاورمیانه فروخته شده است.

همچنین از سال 2007 تا 2011 به اروپا و بخش هایی از آسیا وارد شد. وراکروز در کشورهایی غیر از کره جنوبی متوقف شده است. خودروهای صافکاری برای رفع انواع ایرادات و ایراداتی است که روی بدنه به بهترین شکل ممکن رخ می دهد، به گونه ای که گویی هیچ مشکلی در بدنه وجود ندارد.

بخش صافکاری هیوندای وراکروز ix55

صافکاری PDR
صافکاری بدون رنگ به صورت تخصصی
شاسی کشی خودرو
صافکاری با لیزر
تعمیر سپر خودرو های معمولی و دارای سنسور و رادار
تخصص در امور تیونینگ
تعویض قطعه به صورت فابریک
بستن گیت و فیس لیفت

بخش نقاشی هیوندای وراکروز ix55

نقاشی و اتاق رنگ مخصوص خودرو همانند کارخانه
کارشناسی رنگ خودرو
سرامیک بدنه خودرو
واکس خودرو
پولیش بدنه خودرو
رنگ کردن بدنه خودرو بصورت فابریک
مات کردن بدنه ماشین به صورت سه بعدی
قلم گیری خودرو
لیسه گیری ماشین تضمینی
رنگ کردن رینگ خودرو و کلیپر

بخش دیتیلینگ هیوندای وراکروز ix55

رفع خط و خش ماشین به صورت تخصصی و حرفه ای
احیای رنگ خودرو تضمینی
رفع آفتاب سوختگی خودرو با فناوری مدرن
شفاف سازی چراغ ماشین با دستگاه آلمانی

خرید لوازم یدکی خودرو

مستر مکانیک یکی از مراکز تخصصی تعمیر خودرو کیا در ایران می باشد. در مستر مکانیک کلیه امور مربوط به صافکاری و تعمیر بدنه و قطعات مختلف خودروهای کیا توسط افراد متخصص و با تجربه در تعمیرگاه هیوندای انجام می شود و برای اطمینان از کیفیت صافکاری هیوندای وراکروز ix55 کلیه خدمات با گارانتی معتبر ارائه می شود.

نمونه کارها

برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر به صفحه اینستاگرام ما مراجعه کنید

صافکاری و نقاشی هیوندای وراکروز ix55

برند هیوندای به اعتبار بالای خود در بازار خودرو معروف است، اما نمی توان ادعا کرد که خودروهای هیوندای نیازی به تعمیر ندارند و هرگز خراب و آسیب نمی بینند. هر هیوندای جدید با یک ضمانت کارخانه ارائه می شود که پوشش اولیه را برای تعداد محدودی سال فراهم می کند.
اما اگر به دنبال پوشش بیشتر و آرامش خاطر دائمی هستید، ضمانت‌های طولانی‌مدت زیادی وجود دارد که محافظت طولانی‌مدت را ارائه می‌دهند. به عنوان مثال انواع خدمات صافکاری هیوندای ix55 در هر سطحی در مرکز مستر مکانیک با گارانتی ارائه می شود و در صورت بروز مشکل می توانید برای گارانتی با مستر مکانیک تماس بگیرید.اگر خودرو هیوندای ix55 دچار ضربه، خراش، فرورفتگی و یا هر گونه مشکل و آسیب بر روی بدنه شده است و می خواهید مشکل را به بهترین شکل ممکن برطرف کنید، تکنسین ها و متخصص های خودرو مستر مکانیک آماده کمک به شما هستند. در مستر مکانیک به دلیل رنگ صافکاری از جدیدترین تجهیزات و دستگاه ها برای صافکاری هیوندای ix55 استفاده می شود.
برند تعمیر و نگهداری خودرو هیوندای هیوندای ix55 توصیه می کند که همه مالکان هر سرویس را در فواصل زمانی توصیه شده انجام دهند. این خدمات را می توان توسط تکنسین های آموزش دیده و دارای گواهینامه هیوندای انجام داد که تمام الزامات کارخانه را به شدت رعایت می کنند. هیوندای یک برنامه تعمیر و نگهداری توصیه شده برای همه خودروهایی که مدل سال 2000 یا جدیدتر هستند، بر اساس سبک ارائه می دهد. ماشین، موتور، کل مسافت پیموده شده و عوامل دیگر.
در اغلب موارد، دفترچه راهنمای مالک هیوندای بسته به خودرو و شرایط رانندگی، فواصل خدمات را هر 6000 تا 8000 مایل فرا می خواند. به خاطر داشته باشید که بسیاری از قطعاتی که فقط به بازرسی اولیه نیاز دارند ممکن است در مراحل بعدی عمر خودرو نیاز به تعمیر داشته باشند. بودنکارگاه خدمات هیوندای در تهران
میانگین هزینه سالانه خودرو هیوندای ix55
طبق داده‌های Edmunds.com، میانگین هزینه‌های نگهداری سالانه هیوندای از 50 دلار برای هیوندای ix55 2020 تا 294 دلار برای وراکروز ix55 2019 در اولین سال مالکیت متغیر است. این ارقام تا سال پنجم به 1300 تا 1800 دلار می رسد. اگرچه هزینه ها به مدل دقیق و سال ساخت بستگی دارد، اما به طور قابل توجهی کمتر از بسیاری از مارک های دیگر است. به عنوان مثال، یک نظرسنجی صافکاری در سال 2017 نشان داد که میانگین هزینه نگهداری خودرو 8469 دلار در سال است. و سدان های کوچک در مجموع به 6357 دلار نیاز دارند.
تعمیر و نگهداری رایگان هیوندای
حتی با هزینه های نگهداری نسبتاً کم، هیوندای با برنامه تعمیر و نگهداری رایگان خود مراقبت از خودروی خود را آسان می کند. بخشی از برنامه Hyundai Assurance، این طرح نگهداری برنامه ریزی شده کارخانه را تا 3 سال در 56000 مایل پوشش می دهد.
هر سرویس تعمیر و نگهداری رایگان شامل تعویض روغن موتور و فیلتر روغن، چرخش لاستیک، بازرسی چند نقطه ای و چندین سرویس دیگر است. پس از تکمیل تعمیر و نگهداری رایگان، می‌توانید برنامه تعمیر و نگهداری پیش‌پرداخت هیوندای را تا 7 سال/105000 مایل پوشش خدمات دریافت کنید.صافکاری هیوندای ix55 شامل سرویس رایگان و گارانتی این شرکت نمی شود و همین عامل اهمیت دقت در انتخاب مرکز مناسب برای بدنه خودرو صافکاری را چندین برابر می کند.
برخی تصور می کنند مشکلی در بدنه خودرو در هر قسمتی فقط روی دوام خودرو تاثیر می گذارد در حالی که این نظر کاملا اشتباه است. هر نوع ایراد ایجاد شده در بدنه مخصوصا فرورفتگی های کاپوت جلو و عقب هیوندای ix55 در صورت عدم رفع بتدریج باعث ایجاد فشار و آسیب به قطعات زیر کاپوت شده و خودرو در حرکت دچار مشکل می شود.
تعمیرات رایج هیوندای هیوندای ix55
در بیشتر موارد، هیوندای با تعداد تعمیرات کمتر از متوسط ​​ثابت کرده است که قابل اعتماد است. با این حال، صاحبان هیوندای هنوز با مشکلاتی روبرو هستند. به گفته CarBrain، برخی از رایج ترین مشکلات مدل ها و سال های مختلف هیوندای عبارتند از:
مشکلات موتور: در صورت عدم تشخیص و تعمیر سریع، این مشکلات می تواند منجر به خرابی موتور و تعویض موتور شود که برای برخی از مدل های هیوندای تا 4500 دلار هزینه دارد.
مسائل الکتریکی: سیستم های الکتریکی همیشه در خودروهای هیوندای کمی مشکل بوده است.شکایات کمی از مشتریان وجود دارد، بیشتر در مورد کنترل پایداری و چراغ های هشدار که هنگام رانندگی روشن می شوند. هزینه تعویض قطعات الکتریکی احتمالا تا 500 دلار خواهد بود.
روتورها و لنت های ترمز: بسیاری از دارندگان هیوندای شکایت کرده اند که باید دائماً لنت ترمز خود را تعویض کنند که این به یک مشکل تولیدی برمی گردد. رفع مشکلات لنت ترمز حدود 400 تا 800 دلار هزینه دارد. اگرچه ممکن است این حداقل به نظر برسد، اما به دلیل استفاده زیاد از قطعه، تعمیر لنت ترمز احتمالاً باید در طول عمر خودرو تکرار شود.
صافکاری هیوندای ix55
هیوندای ix55 یکی از پرفروش ترین کراس اوورهای دنیاست که با وجود اینکه بدنه این خودرو مستحکم و مقاوم است اما در صورت بروز تصادف ممکن است دچار خط و خش، فرورفتگی و انواع ضربه های بدنه شود. چرا بدنه صافکاری هیوندای ix55 مانند هر خودروی دیگری در بازار، یکی از مواردی است که باید در نظر گرفت.

مستر مکانیک این تضمین را میدهد که همانند روز اول از خودروی خود نهایت لذت را ببرید

Like The First Day

برای رفع مشکل خودروی خود و یا هماهنگی جهت ارسال خودروبر رایگان در تمامی نقاط تهران ، با کارشناسان مستر مکانیک تماس بگیرید

راه های ارتباطی با مستر مکانیک

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
error: محتوا محافظت شده میباشد