صافکاری و نقاشی

صافکاری کاپوت ( درب موتور )

صافکاری تخصصی درب موتور ( کاپوت ) با PDR

هر زمان که در مورد قطعات خودرو صافکاری صحبت می کنیم؛پیدا کردن بهترین صافکاری در تهران چیزی است که ذهن صاحبان خودرو را به خود مشغول می کند. تیم متخصص مستر مکانیک با بهره گیری از مدرن ترین و پیشرفته ترین ابزارها و همچنین حرفه ای ترین تکنسین ها در زمینه صافکاری کاپوت ماشین آماده ارائه انواع خدمات تخصصی صافکاری میباشد
البته مورد دیگری هم وجود دارد، قیمت صافکاری و ارزش واقعی خدمات بدنه خودرو، در این راستا مجموعه مستر مکانیک با در نظر گرفتن مواد به کار رفته در فرآیند صافکاری درب موتور سعی در یافتن مناسب ترین قیمت برای مشتریان را در نظر میگیرد

صافکاری کاپوت ( درب موتور ) با PDR

کاپوت در واقع پوششی برای موتور خودرو است ، از این نظر قطعه مهمی به حساب می آید
کاپوت یکی از قطعاتی است که اغلب در تصادفات آسیب می بیند. زیرا بعد از سپر جلو در خودروها کاپوتهایی وجود دارند که وظیفه کاهش شدت ضربه را بر عهده دارند، بنابراین یکی از قطعاتی که همیشه در صافکاری شاهد آن هستیم کاپوت هستند اما تیم متخصص ما با استفاده از چندین کادر مجرب در زمینه تخصصی صافکاری اولین زمان این امکان را فراهم کرد تا ماشین کاپوت خود را صافکاری کنید.کاپوت خودروها قطعات آسیب پذیری هستند زیرا اغلب در معرض نور خورشید قرار می گیرند که باعث شده است؛ که برای رفع آفتاب سوختگی ماشین نیز ما تخصصی داریم و چون مولکول های رنگی ماشین های کاپوت در اثر نور خورشید کم رنگ می شود، تمام کارها از جمله صافکاری آنها باید با دقت انجام شود و البته این نوع صافکاری نیاز به صافکاری کاپوت ماشین دارد. که تخصص ما در این زمینه مستقیماً با میزان دانش و تجربه مرتبط است، بنابراین تیم متخصص مستر مکانیک در صافکاری کاپوت بر این عقیده است که پس از وقوع حادثه ابتدا باید با متخصصان این حوزه صحبت کنید، برای این منظور می توانید با کارشناسان مشورت کنید و ​​میزان خسارت را برای آنها توضیح دهید، سپس به شما کمک می کنند تا در کمترین زمان بهترین تصمیم را بگیرید، مورد نظر با آنالیز و بررسی کاپوت خودروی آسیب دیده بهترین مشاوره را به شما ارائه دهد، زیرا در بسیاری از موارد آسیب دیدگی کاپوت به گونه ای است که لازم است به بخش صافکاری کاپوت مستر مکانیک مراجعه کنید و متخصصان ما از نزدیک مشکل شما را بررسی کنند.به طور کلی کاپوت خودروها یکی از قطعاتی است که در تمیزی خودروها تاثیر بسزایی دارد و در بسیاری از موارد به دلیل عدم تخصص کافی، صاحبان خودرو مجبور به تعویض کاپوت هستند که این امر باعث هزینه های زیادی برای آنها دارد زیرا تیم صافکاری PDR قادر است با استفاده از ابزارهای تخصصی و پیشرفته آلمانی خود نوع ضربه و میزان آسیب وارده به کاپوت خودروی شما را تشخیص دهد تا شما بتوانید بهترین تصمیم را برای کاپوت خودرو خود بگیرید.

نمونه کارها

برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر به صفحه اینستاگرام ما مراجعه کنید

صافکاری بدون رنگ کاپوت

صافکاری بدون رنگ کاپوت زمانی انجام می شود که رنگ کاپوت خودرو ریزش نکرده یا آسیبی به آن وارد نشده باشد به گونه ای که رنگ کاپوت در هنگام صافکاری آسیب دیده باشد، خودرو در حال حاضر دارایی محسوب می شود. برای حفظ و جلوگیری از آسیب دیدن این سرمایه باید بیش از هر محصول دیگری از خودروی خود مراقبت کنید زیرا خودرو وسیله نقلیه ای است که احتمال تصادف یا خرابی آن زیاد است. از طرفی اگر خودروی شما بعد از تصادف نیاز به رنگ داشته باشد، صرف نظر از اینکه شما یا طرف مقابل در تصادف مقصر بوده اید، قیمت آن کاهش می یابد.در هر صورت خودرو آسیب می بیند و در چنین شرایطی اگر قسمت کاپوت خودرو آسیب ببیند صافکاری بدون رنگ کاپوت بهترین راه حل برای رفع این مشکل خواهد بود.

مراحل صافکاری بی رنگ کاپوت

اولین کاری که یک تکنسین برای صافکاری بدون رنگ کاپوت انجام می دهد این است که از سمباده و آب برای تمیز کردن و صیقل دادن سطح داخلی کاپوت استفاده می کند تا ضربه های لازم به طور دقیق در قسمت های لازم وارد شود. در مرحله دوم قسمتی از کاپوت که قرار است صاف شود با شعله مستقیم پشت قطعه گرم می شود تا ورق فلزی نرم و چکش پذیری آن بسیار افزایش یابد. برای اینکه قسمتی از کاپوت به شکل مناسب در بیاید، متخصص شروع به صافکاری پی دی ار با تجهیزات پیشرفته می کند و سپس آن قسمت را زیر نور خورشید قرار می دهد و قدم به قدم از درشت به ریز از طریق دستگاه شروع به حرکت می کند و در نهایت خطوط و قوس ها بازسازی می شوند.

کاپوت خودرو به عنوان یکی از آسیب پذیرترین قسمت های بدنه خودرو شناخته می شود که برای مراقبت از صافکاری باید از آن مراقبت کنید. خراش های جزئی و بریدگی های کم عمق را می توان به راحتی توسط یک صافکار حرفه ای با استفاده از بی رنگ و صافکاری ترمیم کرد. یکی از مهم ترین آسیب های وارده به کاپوت، خوردگی تگرگ است که توسط صافکار با استفاده از دستگاه های تگرگ زدایی برطرف می شود. فقط باید یک پولیش حرفه ای پیدا کنید. در برخی موارد، فقط صافکاری بی رنگ پاسخی برای بازیابی کاپوت آسیب دیده نیست، در نتیجه تراز کننده مجبور به رنگ آمیزی صافکاری و کاپوت می شود. در برخی از تصادفات جدی، آسیب وارده به کاپوت به حدی است که هیچ راهی برای تعمیر آن وجود ندارد و در نتیجه مکانیک مجبور به تعویض کاپوت خودرو می شود. کاپوت های فابریکی که در بازار موجود است فاقد هرگونه رنگی می باشد و لازم است که متخصص با استفاده از کد رنگ بدنه که در درب باک اکثر خودروها درج شده برای بدنه خودرو، کاپوت جدید را رنگ کرده و آن را نصب کند.توجه داشته باشید که فقط کارشناسان مجرب و حرفه ای می توانند رنگ قطعات یدکی را با رنگ بدنه خودرو هماهنگ کنند تا تعویض قطعات به راحتی قابل تشخیص نباشد.

خرید لوازم یدکی خودرو

تاثیر کاپوت بی رنگ صافکاری بر قیمت فروش خودرو

صافکاری بدون رنگ کاپوت یکی از کارهایی است که با استفاده از آن می توان آسیب های مربوط به قسمت کاپوت خودرو را به بهترین نحو اما بدون کاهش قیمت آن در زمان فروش ترمیم کرد. اگر از جمله افرادی هستید که قصد فروش خودروی خود را دارید اما خودرو دارای فرورفتگی است، باید بدانید که با فروش خودرو از قیمت آن کاسته می شود، بنابراین برای رفع این فرورفتگی ها باید مراجعه کنید. تعمیرگاه توجه داشته باشید که ممکن است شخصی که این آسیب ها را ترمیم می کند به دلیل نداشتن تجربه کاری شرایط را بدتر کند بنابراین توصیه می شود این کار را به صافکاری که تجربه و تخصص کافی در این زمینه دارد بسپارید.

مقایسه صافکاری با و بدون رنگ کاپوت

قبل از بررسی تفاوت صافکاری بدون رنگ کاپوت و صافکاری با رنگ، بهتر است در مورد صافکاری توضیح کاملی بدهیم، صافکاری یکی از گروه های تعمیر خودرو محسوب می شود که مربوط به تعمیر بدنه و ظاهر خودرو می باشد. .به طور کلی باید گفت که شامل فعالیت هایی است که توسط مکانیک ها برای تعمیر بخشی از بدنه خودرو بر روی آن انجام می شود و صافکاری در دو گروه رنگی و بدون رنگ یا بی رنگ قرار می گیرد. از نام دو گروه می توان فهمید که از نظر رنگ آمیزی بدنه خودرو پس از انجام مراحل صافکاری با یکدیگر تفاوت دارند، در صورت آسیب دیدن خودرو در تصادف کاپوت اتوکش حرفه ای با توجه به شدت آسیب دیدگی ، صافکاری بدون رنگ کاپوت یا با رنگ انجام می دهد.

صافکاری درب موتور

نوشته های مشابه

لازم به ذکر است که گاهی نیازی نیست بدون رنگ کاپوت ماشین خود صافکاری انجام دهید یا اگر مشکل کاپوت با صافکاری حل نشد معمولاً افراد هنگام تصادفات جزئی مجبور به انجام این کار می شوند. در تصادفات جزئی اگر رنگ کاپوت خودرو از بین نرفته باشد، پالایشگاه از روش بدون رنگ صافکاری برای تعمیر آن استفاده می کند، اما اگر شدت تصادف به حدی باشد که باعث از بین رفتن رنگ کاپوت شده باشد، پالایشگاه باید از روش بدون رنگ صافکاری استفاده کند. رنگ کنید تا دوباره مشکل خونریزی رنگ حل شود. بنابراین نتیجه می گیریم که شدت تصادف تعیین می کند که مکانیک باید چه نوع صافکاری را برای تعمیر کاپوت ماشین انجام دهد و صافکاری بدون رنگ همیشه نمی تواند انتخاب شود.زمان ساخت یک ماشین بی رنگ صافکاری کاپوت است

زمان در صافکاری بسیار مهم است، شکی نیست که صافکاری بدون رنگ کاپوت نسبت به صافکاری با رنگ زمان کمتری می برد، در واقع صافکاری با رنگ را می توان در مغازه برای تعمیر سریع انجام داد. اما در کارگاهی دیگر زمان کمتری برای انجام یک صافکاری بی رنگ نیاز است، بنابراین میزان تجربه و مهارت متخصص نقش بسیار مهمی در سرعت صافکاری کاپوت دارد. برای رفع آن از رنگ استفاده کنید. اگر زمان برای شما مهم است و نمی خواهید ماشین خود را برای مدت طولانی در کارگاه نگه دارید، توصیه می شود کاپوت بدون رنگ صافکاری را به افراد واجد شرایط و ماهر بسپارید.

دلیل استفاده از صافکاری بی رنگ برای کاپوت

بسیاری از افراد نمی دانند وقتی خودرویشان خراب است بین صافکاری با رنگ و صافکاری بدون رنگ کاپوت کدام را انتخاب کنند، اگرچه این دو یکی نیستند، اما در نظر داشته باشید که این تفاوت باعث رضایت از نتیجه کار می شود.اگر شخصی ماشین شما را ببیند هرگز متوجه نمی شود که شما رنگ بد صافکاری را برای کاپوت انجام داده اید، در واقع می توان گفت که به همین دلیل است که شفاف صافکاری بیشتر از صافکاری با رنگ محبوب است و مردم آن را ترجیح می دهند. آنها ترجیح می دهند از آنجایی که صافکاری بدون رنگ می تواند آسیب های کاپوت را بدون رنگ آمیزی ترمیم کند، این اطمینان را ایجاد می کند که رنگ کاپوت دست نخورده باقی می ماند، در حالی که با صافکاری معمولی بخشی از کاپوت رنگ شده است و برای ماشین شما یک نقص است.

مستر مکانیک

اتو رنگ و صافکاری کاپوت مستر مکانیک یکی از قدیمی ترین صافکاری در تهران می باشد که با تکیه بر کادری جوان و مجرب انواع خدمات صافکاری را برای همشهریان عزیز ارائه می دهد. صافکاری پیشینه درخشانی در خدمات بدنه خودرو دارد و کارشناسان آن تلاش می‌کنند تا ماشین شما را مانند روز اول جلوه دهند. برای بهره مندی از خدمات صافکاری مانند صافکاری، شاسی کشی ، پولیش، سرامیک بدنه خودرو و … کافیست با این مجموعه تماس بگیرید. تیم مستر مکانیک مجموعه عظیمی است که تست صافکاری خود را بر روی نمونه های زیادی از خودروهای داخلی و خارجی پس داده است.صافکاری بدون رنگ کاپوت یکی از بهترین و کارآمدترین روش ها برای رفع ایرادات و آسیب های خودرو کاپوت محسوب می شود، زیرا این نوع صافکاری هیچ گونه اثری از آسیب و جراحت بر جای نمی گذارد به همین دلیل از آن استفاده می شود. مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفته است. این نوع صافکاری دارای یکسری مزایا و معایب می باشد که یکی از مهمترین مزایا این است که به هیچ وجه بر قیمت فروش خودرو تاثیر نمی گذارد و باعث کاهش آن نمی شود، علاوه بر آن انجام آن برای زمان زیادی برای صرف کردن باید بدانید که صافکاری بی رنگ نیاز به تجربه و مهارت زیادی دارد و تکنسین باید در انجام آن بسیار مراقب باشد، هزینه صافکاری کاپوت نسبت به مزایایی که دارد مقرون به صرفه است.

مستر مکانیک این تضمین را میدهد که همانند روز اول از خودروی خود نهایت لذت را ببرید

Like The First Day

برای رفع مشکل خودروی خود و یا هماهنگی جهت ارسال خودروبر رایگان در تمامی نقاط تهران ، با کارشناسان مستر مکانیک تماس بگیرید

راه های ارتباطی با مستر مکانیک

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: محتوا محافظت شده میباشد